Nezostúpené semenníky u 6-ročného

bejkovnicka
30. nov 2022

Dobrý deň. Dnes sme boli so 6 ročným synom na urológii, lebo sa pediatrovi zdalo že nemá semenik v miesku. Dr nenašiel ani jeden, obidva sú v podbrušku. Ja nechápem ako je toto možné, keďže ako s 3 ročným som s ním na urológii bola a semenníky v miesku mal, je to dokonca aj v správe. Som tak vystresovaná. Čo nás čaká? Máte niekto za sebou s tak väčším chlapčekom operáciu? Ako prebiehala? Aké bolo zotavovanie? Narkóza? Hrozne sa bojím. Ďakujem

slavomira236
30. nov 2022

@bejkovnicka ja som bola so synom keď mal rok v pohode jednodnovka po zobudení bol mrzuty ťažko sa mu chodilo asi 2 dní chodil ako kačka semenníky ozaj nič strašné čo sa týka operácie...dajte to spraviť čím skôr aby sa neprehrali mohlo by to spôsobiť neplodnosť v budúcnosti...

sejbipi
30. nov 2022

Skúsenosť nemám, ale podľa všetkých informácií, aj ako píše pani vyššie.. jednoznačne to riešiť hneď

katuskatt
30. nov 2022

Hovorí sa tomu migrujúce vajíčko,raz tam je,raz nie. Synovi to operovali tento mesiac ako 3 ročnému. Rýchla operácia, čo sa týka zotavovanie záleží od dieťaťa ako rýchlo to zvládne.

laurabilla
9. okt 2023

@katuskatt ja bi som sa chcela spitat koľko trvá operácia lebo môj sun tiež má ísť na operáciu s nedostupnimi semenníky

blah24
9. okt 2023

@bejkovnicka nas byl kdyz mel 2 roky kdyz sme byli na operaci. Jedno vajko ma normalne, jedno mu nenasli. Bala sem se operace a narkoze. Vsechno zvladl na 1, byl chvilku nervozni ale odpoledne uz normalne behal

katuskatt
9. okt 2023

@laurabilla necelú hodinku

laurabilla
10. okt 2023

@katuskatt ďakujem pekne tiež MAN ísť 16 veľmi sa bojím že nezvaldne opraciu som už bola snim všade srdiečko má v poriadku všetko má poriadku a ešte bi som sa chcela spitat normálne po operácii bude chodiť

katuskatt
11. okt 2023

@laurabilla nás brali na sálu pred 11,o 12 mi ho priniesli na izbu a celý čas ležal na izbe. Pomaly začal piť, neskôr si mohol dať piškóty. Postavil sa až na druhý deň ráno a začal pomaly chodiť,inak by nás nepustili domov.

bejkovnicka
autor
11. okt 2023

My sme boli na súkromnej klinike jednodňovej chirurgie. Synčekovi robili obidva semenníky. Plus už keď bol uspaty mu pozreli pipik, trebalo aj stiahnuť úplne predkozku, tak aj to urobili. Po necelých 2 hodinách ho doviezli na pooperačnu izbu kde sme ho čakali. Približne hodinu dospával narkózu, potom sme ešte asi hodinku poležali a išli sme domov. Synček ešte v ten deň doma normálne chodil, síce opatrne veľmi a pomaly ale chodil si normálne na záchod.

laurabilla
11. okt 2023

@bejkov ja snim idem v Prešove ta neviem že ako bude

laurabilla
11. okt 2023

Dufam že všetko dopadne dobre