Neustále zvýšená teplota večer

sisimatus
9. apr 2017

Ahojte .Chcela som sa opýtať či tu niekto nemal takíto problém ako my?Takže k veci od 1 roka môjho syna mame neustále večer zvýšenú teplotu na 37.5 a už mame 1 rok a 3 mesiace doktorka mu brala krv aj moč už dva krát a všetko negativné tvrdí ,že to má od zubov ,asi tri krát za tú dobu nemal teplotu a dva krát mu vybehla na 39,1 ale to mu išli a idú stoličky. Dakujem za vaše názory a skúsenosti kto mi sem napíše.😀

evitka83
10. apr 2017

@sisimatus tiez sme mavali zvysenu teplotu nad 37. Na nic sa neprislo. A tiez to bolo b case ked dcere isli zuby. Zacali jej rast az v 14tich mesiacoch a potom rastli ppstupne stale cely rok,?len s malymi prestavkami. Po par mesiacoch to preslo. Ale vraj sa takto mozu male deti vysporiadavat aj s mejakym emocnym stresom

erikavesela
10. apr 2017

Nas syn mal tiez vyse roka zvysenu teplotu a vsetky bezne vysledky ok..skusali sme vsetko mozne od biorezonancie az po homeopatika..nic..az nakoniec lekarka na moju poziadavku urobila test na mykoplazmy a boli tam...boli to z nich

sisimatus
autor
11. apr 2017

Výtery z nosa mu robili že tam ma bacila ale že to neni také na preliečenie neviem či je to normalné, a dala mu aj tak očkovanie do ruky .Teraz mal aj vysypané telo a doktorka že to je alergia že mu nemám dávať kakao ale to už pije dlho a takto sa ešte nevysypal 😕