Neurológia na Kramároch

ni13
24. aug 2015

Ahojte vie mi niekto poradit? Mam ist s malou na Kramare do Neurologii tam treba vopred objednat alebo iba staci ist? Dakujem aj vopred

liz_lemon
24. aug 2015

@ni13 treba sa tam objednat

ni13
autor
24. aug 2015

@liz_lemon a kedy mam zavolat uz teraz? Alebo staci po 6 tyznov?

vierkac
24. aug 2015

@ni13 Objednat, zavolaj uz teraz, lebo termin ti aj tak daju az tak o 3-4 tyzdne najskor. Je tam natresk.

ni13
autor
24. aug 2015

@vierkac a tele. c.? to nevies? alebo to najdem nikde na kramare str.?

vierkac
24. aug 2015

@ni13 Myslim, ze som sa vzdy objednavala cez spojovatelku, lebo oni nechcu, aby im tam napriamo furt niekto vyvolaval. http://portal.dfnsp.sk/index.php/kontakty/konta...
Mas vymenny listok od pediatricky? Lebo to bolo tusim prve na co sa pytali uz po telefone

ni13
autor
24. aug 2015

@vierkac vymenny listok nemam iba ako z nemocnici spustili mam na to papier napisane ze mam tam ist po 6 tyznov....alebo mam povedat pediatricky ze potrebujem vymenny listok?

vierkac
24. aug 2015

@ni13 fuuu, tak to neviem, ved tam zavolaj a uvidis co ti povedia, ked to mas v prepustacej sprave, podla mna to bude bude stacit

ni13
autor
24. aug 2015

@vierkac dobre zavolam dakujem za odpoved 🙂

vierkac
24. aug 2015

@ni13 Drzte sa! Dufam, ze je a bude vsetko v poriadku 🙂

ni13
autor
24. aug 2015

Dakujem 🙂

ni13
autor
21. okt 2015

@vierkac ahoj som objednana uz na kramare na neurologii treba zaregistrovat ked ideme ale nepovedala mi pani koho ideme to nevudu pytat? Tam?dakujem

vierkac
21. okt 2015

ahoj. ja som celkom nepochopila otazku 🙂 myslis meno lekara?
prides na kramare, vojdes hlavnym vchodom, hned na lavo je vratnica, tam povies, ze ides na neurologiu, das karticku poistenca, ona si to niekde zapise a povie kam mas ist. vyjdes hore, ked sa niekde otvoria dvere, strcis sestricke kartu poistenca a cakas, oni zavolaju po mene. lekari sa tam striedaju

vierkac
21. okt 2015

@ni13 ahoj. ja som celkom nepochopila otazku emoticon myslis meno lekara?
prides na kramare, vojdes hlavnym vchodom, hned na lavo je vratnica, tam povies, ze ides na neurologiu, das karticku poistenca, ona si to niekde zapise a povie kam mas ist. vyjdes hore, ked sa niekde otvoria dvere, strcis sestricke kartu poistenca a cakas, oni zavolaju po mene. lekari sa tam striedaju
Drzim palce. Kedy mas termin? Ako sa inak mate? 🙂

loginexistuje
21. okt 2015

@ni13 no ked si objednana tak proste prides na ten den a cca pol hodku pred tym casom co mas... dolu sa zaregistrujes /das im karticku / povies kam ides ... oni ti daju listok a ides cakat do cakarne .. tam si ta zavolaju .. lekari sa striedaju