Nekonečné choroby

28. dec 2023

Dobrý večer, túto jeseň, zima sme nonstop chorí celá rodina. Ja, synček 3 roky a priateľ. Minulé roky sme boli bez chorôb, malý nebral doteraz žiadne ATB. malý mal najprv zápal horných dýchacích ciest, potom zápal stredného ucha, takže mal dvakrát ATB. A zas na nás niečo lezie 🙈. Od septembra užíval imunoglukan, lebo sme si mysleli, že pôjde do škôlky a chcela som preventívne posilniť imunitu, aj pediatricka odporúčala. ale nenastúpil takže nieje to tým že nosí choroby zo škôlky. Jeme dostatok ovocia, zeleniny po menej, ale žijeme celkom zdravo. Keď sme boli zdraví, tak sme vela času trávili vonku v záhrade alebo v prírode. Doma vetrame pravidelne. Neviem čo urobiť pre vybudovanie imunity. Viete mi poradiť? Ďakujem

mmoni89
28. dec 2023

Nic s tym neurobis.musi si tym len prejst
Ja uz mam skolakov a tiez sme furt chori.Deti maju po covide a karantenach mizernu imunitu

mikitilik29
28. dec 2023

Od jesene aj my non stop chorí (deti). Vyzdravia na týždeň a potom zase.. staršia donesie sople zo škôlky a mladšia to chytí. Akože je to masaker... Non stop sople😵

martinka13
28. dec 2023

Nič, len pretrpieť zle obdobie. Časom a vekom sa to zlepší

ivkag3001
31. dec 2023

Nám napríklad pomáha na podporu imunity Narosan od Justu. Ak náhodou prídu sopliky, kašeľ tak začíname používať tymianovy krem, ktorý je výborný na kašeľ a pomáha riediť hlieny a vykašliavanie. Ak by ste chceli vedieť viac info, tak kľudne píšte 🙂