Nehojace sa náušnicové dierky

rina02
30. jan 2022

Ahojte,
Ked som mala 12 dala som si prepichnúť uši, istý čas to hnisalo a tak som si dala na rok pauzu a úplne ich vybrala, lenže aj po teraz 6 rokoch sa vôbec nechcú zahojiť náušnice som už skúšala rôzne aj zo zlata a chirurgickej ocely, dierky nehnisajú len z nich dosť často vychádza krv vyzeraju ako úplne čerstve prepichnute, potieram ich dezinfekciou už som skúšala aj Alpu ale už si stým neviem rady. Miesto okolo naušníc je uplne normalne nevidno zápal niejeto ani opuchnuté tak vôbec neviem prečo sa tie dierky nechcú zahojiť.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucik194
30. jan 2022

alergicia reakcia..... dcera to mala

nausnice z chirurgickej ocele sme po mesiaci vybrali a zacalo peklo..... ani zlato ťzlte, ani striebro, ani med, ani plast, naspt chirurgicka ocel a stale to iste.... zapalene hnisave zelene ucho 🤦🏻‍♀️

nakoniec jedine ktore znesie su nausnice z bieleho zlata

viera77
30. jan 2022

Masť Framykoin. Znesiem iba náušnice z bieleho zlata. Dovtedy vyskúšané všetky možné druhy. A teraz toto isté riešime u dcérky, keďže chirurgická oceľ jej robí v poslednom čase problémy /tiež nehojace sa zapálené dierky/. Práve testuje biele zlato, dezinfikujeme 60% -ným liehom z lekárne.

rina02
autor
31. jan 2022

@viera77 ďakujem vyskúšam 🙂

rina02
autor
31. jan 2022

@rina02 U kožnej som ešte nebola ale budem musieť vyskúšať 🙂

rina02
autor
31. jan 2022

@lucik194 A vyzerali tie dierky ako úplne čerstvé? u mňa to vôbec nehnisá ani nebolí len su také čerstvé úž som skúšala zlato žlté, striebro, chirurgickú oceľ, bižutériu ale žiadne zlepšenie. Myslíte že by to mohlo byť aj tým že neboli možno správne prestrelené?

lucik194
31. jan 2022

@rina02 nasej usi hnisali, vytekal x dni hnis....

cervene ich nemala