Nechty u novorodencov

sissa_il
20. máj 2022

Mamičky Nestretli ste sa s týmto náhodou u vašich detí? Malý má dva týždne a na oboch palčekoch na nožičkach Má takýto istý NEhet. Akoby obrastený. K lekárovi ideme až v pondelok. Dovtedy budem ale dosť nervózna.
Tak by ma zaujímalo či nemáte s týmto skúsenosti

blondiee83
20. máj 2022

Nestretla som sa, ale pise sa nechty - necht 🙂 Snad sa nehnevas, ze ta opravujem.

drozdikova
20. máj 2022

@sissa_il moja mala tiez takyto zarastený nechtík na nozičke ale samo sa jej to napravilo

kikiballa
20. máj 2022

@sissa_il aj môj syn to takto mal. Nožičky som mu kremovala a trošku akoby masírovala tie mini pidi pršteky 😍😍😍😍

sissa_il
autor
20. máj 2022

@blondiee83
Diky
Tiež zvyknem opravovať 🙂
Čeština zaúradovala 🙂

sissa_il
autor
20. máj 2022

@kikiballa a pomohlo?
Kedy sa to napravilo?

margitaf
20. máj 2022

Moja mala tiež také trojuholníkove vyrastlo to a už rastu normálne, kremujes niečím, keď ma takú suchu pokožku? V pôrodnici nám vraveli, že keď má suchu kozí tak infadolan

kikiballa
20. máj 2022

@sissa_il pomohlo jasné. No presný čas ti nepoviem. Postupne. Ani som si to nejak nevsimla,lebo syn plakal bez prestávky 🤦

sissa_il
autor
20. máj 2022

@drozdikova dakujem za odpoved
Hneď som kludnejsia
Takze nemôže mu tam nechtík zarásť ?

sissa_il
autor
20. máj 2022

@margitaf kremujem
Už po pôrode bol dosť vysušený

nikpa
20. máj 2022

@sissa_il môj mal to isté, samé mu to pekne vyrástlo. Nič mu s tým nerob. Tie nechty su ešte veľmi tenučké, slabé a mäkké, nezarastu do mäsa. Pokiaľ to má len hentake, nie zapalene alebo hnisavé, je to v pohode.

lulua777
20. máj 2022

@sissa_il no určite ísť k Dr skôr nechcem strasit (preto radim zbehnut k dr bude vediet co presne treba)u nás v skupinke to jednému vyzeralo presne takto isto a nechtík zarastol ,bolo to hrozne lebo nemohli nič urobiť len čakať kým sa prereze 😔 Držím palce aj na nohách nech vás to obíde a nech to je v poriadku 🤗

evkamotka
20. máj 2022

Moji taky mali a vyrastol im. Tvar nechtov uz maju uplne iny