Nastrelené naušničky u bábätka

15. jún 2022

Ahojte. Chcela by som sa opýtať. Dnes malej nastrelili nausnicky. A presne o mesiac ideme na dovolenku na Slovensku a mame aj aquapark. Mala bude mat 10 mesiacov. Takze ponárať sa nebude. Ale vode jej tak podľa mna sem tam šplechne. Je to Okej ? Alebo nie. Máte skúsenosti že ste boli niekde po mesiaci a neboli problemi?

pribinak
15. jún 2022

Za mesiac už bude mat dávno zahojenu ranku a aj jej môžeš vymeniť napr za zlate
Po nastrelení je mini ranka, za mesiac sa zahojí aj velka operačná rana

vikusjk
15. jún 2022

Urcite to uz bude ok ;) Ved aj doma ju budes kupat uz aj skor, a ak mas na mysli to, ze ta voda nie je taka cista, ako ked ju kupes doma, tak nemaj obavy, o mesiac to bude mat davno zahojene ;)

domka222
15. jún 2022

Max 10 dní by sa malo hojiť

autor
15. jún 2022

Dobre ďakujem. Lebo doktorka spomínala že by nemala 8 týždňov.

gabika128
15. jún 2022

Dala som nastrelovat malej tiež, kázali mi 10 týždňov nechať, no a na 7. týždeň sa jej jedno uško aj zapálilo, boli sme akurát aj v chlorovej vode, našťastie sa to rýchlo vrátilo do normálu. Teraz som už vymenila za zlaté. Takže po tej vode jej to dobre vyčisti a umy a bude to podľa mňa OK 😊

autor
15. jún 2022

@gabika128 A dovtedy žiadne problemi? Malej odkedy to nastrelili tak to nemala ani červene. Ani nič. Aaaa ako vyčistiť. Len okrajovo alebo dať dolu, liehom, vodou a potom napísať či ?

gabika128
16. jún 2022

Dovtedy vôbec žiadne problémy, už som jej ich chcela dat dole, že načo tak dlho. Stačí vodou, raz za čas liehom na vatovu tyčinku a okolo, poriadne otáčať. Ja som to ku koncu asi zanedbala na tej dovolenke.