Naše 9-mesačné bábätko nechce štvornožkovať, stále iba stojí

27. sep 2022

Ahojte. Moje bábätko 9 mesačne vie lozit, stvornozkovat ale nerobí to, odkedy sa vie postaviť tak chce proste len stať alebo sedieť. Veľmi malo lózi. Pokým nestal a nesedel tak plazil sa dosť. Nevadí to ?

mogaa
27. sep 2022

nie...neboj, začne....ešte rada budeš spomínať na časy keď len sedel alebo stál na jednom mieste🙂

lenka7477
27. sep 2022

Niektoré deti neštvornožkujú vôbec - u nás iba Lucka štvornožkovala🙂

cyberk
27. sep 2022

aaa ty si kolko krat stvornozkovala od kedy to vies :D :D .. neboj, ked bude potrebovat spravi to, ale nie je to taka zabava, ked uz vie chodit 🙂

kacena4
27. sep 2022

ked sa bude chciet premiestnit k nejakej zaujimavej veci urcite sa tam nejako prepravi, napr. stvornozkovanim

maminatimka
27. sep 2022

aj moja dcera vynechala štvornožkovanie, iba stala na mieste a potom už chodila, syn štvornožkoval, každe dieťa je iné..

baluinka
27. sep 2022

Stvornozkovanie je vraj skvele na nejake prepajanie hemisfer v mozgu :D take cosi nam povedala aj dr, aj na jednom cviceni pre deticky, kde nam radili, ako stvornozkovanie podporovat. Robit rozne prekazkove drahy, ktore by dietatko motivovali stvornozkovat, napr aj taky ten tunel mat, vyskusaj nieco take 🙂 ale inak to samozrejme nejak nevadi, vela deti nestvornozkuje vobec, ale je vraj fajn v tom dietatko trochu podporovat

autor
27. sep 2022

Motivujem hračkami ktoré má rozmiestnené vseliako po podložke, premiestni sa stvornozkovanim ale ako sa postaví ku nábytku zakvačí sa chce len stať

drake122
27. sep 2022

To nevadí

dilino
27. sep 2022

ani moja neter nechodila po štyroch iba sa chytala nábytku a dávaj chodiť ani v chodaku nechcela byť sa zlostila. Aj padla pár krát a nič ju neodradilo. A tu je asi sa jej páči skôr stať a behať ako loziť po 4.