Narosan čučoriedkový

denisa1284
5. jan 2022

Ahoj, presla som si niekolko diskusii na tuto temu, ale vsade sa riesia deti. Ja som sa rozhodla ho vyskusat pre seba, kedze mam stale zle vysledky zeleza. Chcela by som pocut nazory od mamiciek, ktore ho skusali na sebe, ci pomaha. Dakujem 🙂

gab
5. jan 2022

mne ano, skusala som vselico, aj lieky, aj melasu, aj cviklu aj.. aj .. aj.. zabral narosan

denisa1284
autor
5. jan 2022

@gab ale uz si ho nekombinovala s dalsim zelezom, vsak? Ja mam uzivat tardyferon a mna z toho boli brucho a prehana, predtym som brala maltofer a to bolo to iste, tak som dnes kupila tento narosan, uvidim teda ci cosi pomoze 😄

gab
5. jan 2022

@denisa1284 nie, vôbec nie. Bud som brala lieky, tie nezaberali, potom melasu a atd. Nekombinovala som to medzi sebou. Ja som mala so zelezom dlhorocne problemy, vzdy som chodila na kontrolne odbery a vzdy bolo zufalo nizke. Teraz konecne super.

weronika171717
5. jan 2022

@denisa1284 my sme skúsili sirup od Just čučoriedkovy (chcela mu dat lekárka maltofer ci ako sa to vola, to som zamietla), sú naňho dobre recenzie, synček mal hraničné hodnoty, potom som povedala lekárke, že teda to skúsim len stravou. Dookola mal len špenát, cviklu, cucoriedky a výsledky mal ukážkové.

luciar260
5. jan 2022

Aj ja som ho uzivala , pomohol urcite

zuzanka264
8. sep 2022

Ja davam pravidelne dvakrat do roka sebe aj deťom a som spokojna chodim darovať krv aj s mužom deti su malo choré. Odporúčam 🤗

katkakiz
21. máj 2023

@zuzanka264 Mamičky, kto potrebuje, viem vám Narosan odoslať hneď na druhý deň alebo ostatné produkty...🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielkadandy
12. okt 2023

@katkakiz a za kolko ho predavate?

marhulka9
11. jan 2024

@danielkadandy 57,70 je katalógová cena, ak by ste chceli, kľudne napíšte súkromnú správu.

danielkadandy
11. jan 2024

@marhulka9 dakujem uz mam