Napínanie a zvracanie hlienu u 9 mesačného

efinka666
2. nov 2018

Žienky prosím vás,synček má 9m,pred 5dbami zvracal celý večer,behali si nás na pohot.lezali sme ,infuzky,občas mliečko,občas aj zvracal,ale už len taký hlien,nič mu nezistili dnes nás pustili domov,o 11rano mal mliečko ale len 60ml,okolo 3ho zase naplo a vygrckal hlieny,a stále ho napína a len hlieny vygrckiava ,neviete čo to môže mať?nestretli ste sa s tým? Ďakujem krásne

denisa098
2. nov 2018

@efinka666 mali by ste sa vrátiť späť k lekárke

zuzikak
2. nov 2018

nestretla som sa s tym ale 9 mesiacov je male babo. Radsej by som sa na tu pohotovost vratila i ked je to neprijemne.....ale radsej ako by zostal dehydrovany.

efinka666
autor
2. nov 2018

@denisa098 no smutné je to že som tam volala ,a ich odpoveď bola ,pokiaľ to nieje prúd zvracania není to na opätovnu hospitalizáciu ,smutné

kika831
2. nov 2018

@efinka666 nam sa nieco podobne stalo ked mal maly asi 13 mesiacov. Celu noc mi zvracal- mlieko a hlieny, potom este cez den, ale na druhy den uz bolo dobre a nezvracal. Nasadila som mu vtedy sinupret a intenzivne odsavala sopliky. Vas nema sopliky? Cisto len zvracia? Ci nema nahromadene hlieny zo soplikov. A telo sa toho tymto sposobom zbavuje.

7rebeka11
2. nov 2018

Ma sopliky? Lebo mi to pripomina nasa vzdy zvracala, ked bola zahlienena a zatekali jej sople. Teda ten hlien mi to pripomina.

efinka666
autor
2. nov 2018

@kika831 ja som aj rozmýšľala či nieje nachladnutty ale nepociťujem žeby bol,práveže ani nádchu či sopliky nemá,skúsim ten sinupret ten je na oshlienenie,ďakujem

efinka666
autor
2. nov 2018

@7rebeka11 práveže nemá ,ani nádchu ani sopliky,ešte som rozmýšľala že môže mať hlieny zo zúbkov ale neviem,jeden my vyšiel spodny a skúšala som či ide aj druhý ale zatiaľ nič..

evakalna
3. nov 2018

@efinka666 Je zahlienený. Treba vyradiť múku a eliminovať mlieko. Zvlhčovať vzduch zvlhčovačom.

efinka666
autor
3. nov 2018

@evakalna áno mliečko som nechala iba na noc v malych dávkach,ale u je to lepšie,ďakujem za radu😊