Námesačnosť

romanka_369
9. nov 2021

Ahojte, idem si po radu. Moze byt dieta z nicoho nic namesacne a chodit po dome aj viac krat za noc?..Mam syna 8 rocneho a nikdy nemal naznak nicoho a vzdy kludne spal celu noc. Teraz od piatka z nicoho nic kazdy vecer medzi 21-22 odide z izby, pride za nami do obyvacky, odpovedat vie ale vacsinou sa nevie vyjadrit alebo nevie povedat suvislu vetu a ak aj tak uplne od veci. Ide aj na wc aj si svetlo zazne. Vcera som pocula ze chodi v izbe tak som ho sla pozriet a upravoval si nastenku..kazdy den sa to stalo zatial raz az na vcerajsi vecer ked behom dvoch hodin takto chodil 3x..rano si nic nepameta..neviem co si mam mysliet kedze nema ziadnu zmenu, ziadny spustac ma nenapada kedze takto z nicoho nic to zacalo..dakujem za odpovede

anjelicek26
9. nov 2021

Tak neviem, ci to ma/nema spustac, ale u nas to syn robil cca. rok, potom to prestalo zo dna na den...mala som ho na kamere, lebo fakt robil uplne sprostosti 😂

romanka_369
autor
9. nov 2021

@anjelicek26 no tak to dufam ze nebude trvat tak dlho 😬😁..a kolko mal vtedy rokov?..ja som len zostala prekvapena ze z nicoho nic a tolko krat 🤦..

anjelicek26
9. nov 2021

@romanka_369 mal tri roky... snazil sa mi otvarat okna, dvere, ist von o tretej rano a podobne kusky, v noci vylieval sampony a mydla komplet, pustal vodu, sprchu... krasne obdobie 🤐

alexandra2468
9. nov 2021

Ja som mala take obdobie, ked som chodila este na ZŠ. A myslim, ze spustacom bol vtedy stres z kucharok 😂

Stale na deti kricali, ked si zabudli listky na obed a tak. Ja som zacala byt vtedy namesacna a chodila som po byte hladat listok na obed.

romanka_369
autor
9. nov 2021

@anjelicek26 Ach to vam verim😔..dufam ze mojmu to teda rychlo prejde..dakujem za odpoved

romanka_369
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kakawah
9. nov 2021

Môj syn je namesacny už v detstve chodil po dome a to v pohode dole schodmi zišiel. Má 18r.a ešte sem tam ho počujeme. Pridem za ním a proste ho navigujem do postele. Aj ja som v detstve bola namesacna, nejak to vekom prešlo. Či je to stresom, nejakou zmenou, to netusim

luci_ba
9. nov 2021

@romanka_369 aj ja som bola namesacna cca v takomto veku, prišla som k našim do obývačky keď ešte pozerali telku, rozprávala som uplne od veci, mamina ma zobrala za ruku a dala spat. Rano som si nič nepamätala a nejakoto same prešlo

luci_ba
9. nov 2021

@alexandra2468 ach, kuchárky na ZŠ, z tých mam dez a hrôzu aj ja dodnes 😄 a to mám 32

anjelicek26
9. nov 2021

@kakawah kazdopadne je to dedicne... u nas v rodine aj sestra, jej syn, moj otec, jeho sestra a aj stari rodicia, ked boli mensi 😂

jana_eyre_2
9. nov 2021

Nemal trocha náročnejšie niečo v škole? Možno niečo čo sa dospelým ani nezdá stresujúce ale dieťaťu môže..

Moja švagriná vraj nikdy nebola namesacna, ale keď bola v puberte, začala brigádovať v obchode kde šéfovala moja svokra.. svokra bola v tom čase dosť prísna, švagriná vtedy mala namesacnost a prekladala múku v spánku pri okne (môj muž sa zobudil a pytal sa čo robí) 😅 prešlo to keď prestala brigádovat..

Moje deti majú namesacnost vtedy keď na ne niečo lezie, nevylezu síce z postele ale budia sa, otvoria oči, pozerajú akoby cezomna niečo nesuvisle mrmlu a potom zaľahnú.. ma to najmä najstarší syn, pamätám si aj čas keď kričal niečo a nešlo ho zobudiť..

romanka_369
autor
9. nov 2021

@jana_eyre_2 myslim ze nemaju nic take v skole, on bol aj dva tyzdne doma chory a do skoly nastupil stvrtok a uz vlastne v piatok chodil po dome. Najprv ale o pol 10 zisiel dolu po schodoch do obyvacky aby nas pozdravil. Zaviedla som ho do postele a asi o hodinu spustil krik akoby ho rezali. Este v utorok sme mu prehodili postel v izbe na ine miesto. Tesil sa ale nie dlho. Bal sa tam spat lebo postel na novom mieste mu zakryvala nocne svetlo ktore mu z chodby svietilo popod dvere a stratil asi zachytny bod. Tak sme mu ju v sobotu dali na povodne miesto a v sobotu aj prespal noc. Napadlo ma ci to s tym nemoze mat nejaky suvis🤷..