Nálepky - teplomer

mama4444
5. aug 2022

Prosím vás mamičky fungujú tie nálepky ktoré odmerajú teplotu alebo je to len marketingový ťah??
Nieco podobne? Bo dieta si to vobec nechce nechat do ritky

babovka2321
5. aug 2022

@mama4444 ked mal maly horucky, nalepila som mu to, svietilo tam rozne silno viac cisel. Tak som nalepila aj muzovi, ktory teploty nemal a svietilo mu to podobne.teda hovorim o Fevermates, za mna drist. Ja meram malemu teplotu takym teplomerom, co sa priklada na čelo alebo do uška a nikto sa netrapi.

adya
5. aug 2022

@mama4444 my mame fevermates nalepky, kvalitny teplomer na meranie na celo a digitalny s ohybnou spickou do ritky. Nalepky su velmi orientacne,svietia hala bala. Meranie na cele je tiez dost nepresne,ale zvysenu teplotu ukaze. Ked ma mala horucky,vzdy meriame v ritke (dvaja,jeden drzi dieta,druhy teplomer). Aj pri konzultaciach s doktorkou si vzdy overuje,ci meriame v ritke alebo "nespolahlivo"

saxana000
18. mar 2023

Na cele nikdy neodmerali dobre.lepila som na hrudnik ale je to ozaj len orientacne..pri 38.5 svieti aj 38 aj 39 a ty si vyber... 😀

acmorka
14. okt 2023

Nalepky nefungujú, nalepila som na hrud zasvietilo 40. Hneď som odmerala v ritke, tam mala 38,5. Kravina ako lusk, dakujem. Človek aby sa iba zľakol.