Nafúknuté a tvrdé brucho u syna po dobratí antibiotík

helennna
29. aug 2015

Ahojte, potrebovala by som poradit, pomoct, spytat sa na skusenosti. Syn ( ma osem rokov)bral antibiotika zinat osem dni. Doktorka mu ich predpisala. Mal najprv tri dni teploty okolo 38,5 a potom jeden a pol dna vobec a potom zasa teplota. Teraz v stredu dobral poslednu davku. Inac nemal ziadne ine priznaky len teplotu. Po dvoch dnoch zinnat zabral a synovi nic nebolo. A teraz po dobrati antibiotik je syn taky malatny, slabsi ale hraje sa len cez obed lezi alebo nevladze behat a skor oddychuje a ma nafuknute brucho a cel6 den sa strasne poti. Stolicu ma pravidelnu, len brucho ma hrozne tvrde. Moze to byt kvoli antibiotikam, co bral? Ked bral tie antibiotika bol v pohode, az ked ich dobral zacal byt takyto. Mate s tym skusenost? Ked ho to neprejde pojdem s nim v pondelok k doktorke. Dakujem vam.

pribinak
29. aug 2015

Bral k ním aj probiotiká? Ak nie, treba aspon 10 dni po dobrati atb, tie sú všeobecne dost tažké na žalúdok

janinah
29. aug 2015

švihajte na pohotovosť na chirurgiu

helennna
autor
29. aug 2015

Berie biogaiu. janinah @janinah preco na chirurgiu?

janinah
29. aug 2015

lebo to môže byť náhla príhoda brušná a to je akútna vec

janinah
29. aug 2015

určite nečakajte do pondelka a choďte hneď,dieťa musí vidieť lekár

devicka
29. aug 2015

presne ako píše @janinah . nečakaj a choď

janinah
29. aug 2015

@devicka dúfam,že už šli

devicka
29. aug 2015

snáď áno ,@janinah .možno sa potom mamka ozve

janinah
1. sep 2015

@helennna tak ako?

janulana
13. nov 2015

@helennna prosím Vás ako ste dopadli? Boli ste pri lekárovi? Môj syn má to isté - strašne nafúknuté bruško a nechutí mu moc jesť.