Nádcha u 5 mesačnej dcérky

niky6
4. okt 2021

Ahojte, už týždeň bojujeme s nádchou odsávame sopliky asi tak 2x do dňa nechceme viac aby sa jej nezhoršila sliznica a davame občas morsku sol do nošteka ale mam pocit ze sa to nezlepšilo ani nezhoršilo. Zajtra zavolám doktorovi čo nám môže ešte odporučiť ja tak isto s ňou mám nadchu týždeň čiže už chcem aby to bolo za nami. Keď neprechadzala nádcha u babetiek čo vám pomohlo prosím? Ďakujem za odpovede.

barus26
4. okt 2021

@niky6 kým idete odsavat treba nastriekať predtým morskú vodu… Inak nasivin soft môžete na nadchu, cibulu k postielke keď spinka.. A sinupret, ten je volno predajný. Tiež sme teraz bojovali so soplami

niky6
autor
4. okt 2021

@barus26 ano ano, sinupret kvapky jej davame tak 3x po 10 kvapiek.. Vyskúšam kúpiť ten nasivin hadam to uz pomôže.. Ďakujem 🙂

barus26
4. okt 2021

@niky6 my už bojujeme cez dva týždne. Je to oveľa lepsie ale stále nie je bez soplov. Držím palce

niky6
autor
4. okt 2021

@barus26 no podobne. Teraz je take choré obdobie, tak hadam aj nás to uz prejde 😄

12katika
7. okt 2021

@niky6 my mame uz mesiac sopliky, nadcha. Uz sme mali 2x pamycon, nepomohol vobec. Dcerke to zacalo ako 5 mesačnej, uz ma pol roka a stale chrči stale nadcha. Tak jej vzali vyter a zistil sa pneumokok. Tak teraz uživa atb, ak nezaberu neviem co si počnem. Zatial rozdiel nevidim, akurat len trochu lepšie spi v noci, predtym sme malo co spali

niky6
autor
7. okt 2021

@12katika juuj to mi je luto 😏 to je najhoršie ked vidíte že nič nezaberá, ja som bola u doktora a popočúval ju všetko ok, aj hrdlo pozeral a nič nemá len ma soplik tekutý nie hustý a povedal ze nemam dávať ani nasivin len morsku vodu a potierat snou noštek zvnutra tak zvlhcovat a odsavat samozrejme uz to budu 2 týždne odkedy sa trápime a povedal mi ze taka nádcha prejde za 7-10 dní tak veľmi dufam ze ju to prejde 😏 v noci pekne spinka ani sa nebudi jedine ked ma plny noštek pri jedeni vtedy cez den je taka ze odsajem a je ok.. Tak verím ze cim skor to prejde 🙂