Nádcha u 2-ročnej

8. máj 2023

Ahojte moja mala ma už 2 týždne sople inak nič prosím vás poraďte co nato, odsáť nedá ani za svet a už vôbec nie kvapky do nosa 🙈 ma 2 roky

mirkava
8. máj 2023

Juj len pri nádche nič iné nepomôže len striekat a odsavat. Nejako prsvedcit, možno za odmenu.

anjelicek26
8. máj 2023

Sprej pridlzis, stlacis a ides... kazdopadne v tomto obdobi to kludne moze byt aj alergia, ked sa to dlho taha a neni su zlte/zelene tie sople

autor
8. máj 2023

@anjelicek26 sople nesú zlte ani zelené....ja už fakt neviem ona ma takú silu v rukách že nedokážem jej udržať hlavičku a strieknut a rev taky jak keby ju rezali

anjelicek26
8. máj 2023

Polozit na plocho na zem poleziacky a normalne ju zaklaknut... kolenami pridrzat poleziacky ruky, hlavu medzi nohami a dat lieky... dvojrocnej to logicky nevysvetlis. Je to za sekundu hotove a pomojkas, pochvalis, ze aka bola statocna... odsavacku nosa si spravi sama, ak jej pojdete "prikladom", odsajes hnusne sople sebe, bratovi, muzovi, az potom jej, nedas to na plne pecky, ono je to prakticky sranda, sa mozete smiat, ze kolko soplikov ide...syn je auti a lieky boli boj, ale ked mal proste mega horucku, tak mi to bolo suma fuk, zaklakla, striekacka z nurofenu za lice, bolo vybavene... niekedy sa neda no... nehovorim, ze je to pekna metoda...

janka_266
8. máj 2023

Nám pomohlo sprej aj odsávačku malému požičať, ukazoval na nás ako sa odsáva, potom aj sebe chcel a pekne od roka a pól, približne, drží hlávku.