Na svrbiaci ekzém nám nič nepomáha.

annacinova
31. aug 2019

Ahojte žienky,prosila by som o radu,skúsenosť mala má takýto asi ekzém na rukách a nohách kožná tiež nevie čo to je dáva jej stále krémy a nič nepomáha veľmi ju to svrbí Ďakujem

migifie
31. aug 2019

Ked ani kozne častokrát nevedia co,tak len skúšajú,nechcem radit zle,ale ja by som riesila aj,ci to nesuvisi so stravovanim,alebo niecim inym,ako len kozou,na kozi sa mnohokrat prejavuje len priznak a neriesi sa pricina. Bezne staci napr. Bepanten Sensiderm,ale napr. mne nezabral,ale niekomu fakt zabera...dalej su k dispozicii konopne pripravky Cutishelp,je tam aj rada pre deti 🙂 a na to svrbenie este zvyknu doplnat antihistaminika,hlavne,aby sa tolko neskrabala...vhodne su aj studene obklady,ale tie len zmiernuju svrbenie...castokrat to moze byt aj kozmetika,pracie prostriedky,pricin je vela,ale treba to postupne zistit...

brita
31. aug 2019

Masticka Linola fett,jedina nám pomohla.

migifie
31. aug 2019

alebo...aj to je setrna kozmetika 🙂 tak drzim palce...

veronikaszabova
31. aug 2019

@annacinova ahoj. Ja to mavam tiez. Nerobili jej u koznej testy?? Take nalepky na chrbat.

3petka
31. aug 2019

@annacinova môjmu sa tiež zo stravy vyhadzuje exem, ako sme obmedzili čo nemôže tak je to lepšie. Ale veľmi pomáhali výrobky od linola od sprchoveho, šampónu až po krém. Len môj to máva na chrbte a brušku.