Na nekončiaci kašeľ dcéry nič nezaberá.

veronka2104
15. mar 2020

Baby prosím vás poraďte.. mala kašle od minulého víkendu.. boli sme v pondelok u doktorky ale na antibiotiká to nebolo.. mala zapálený hltan dávali sme paxeladine..v stredu jej to prešlo na vlhký tak sme dali solmucol a fenistil..A dnes zase začala kaslat sucho...
Ráno som jej dala solmucol aj fenistil a vôbec neviem čo jej mám dať

kopytko03
15. mar 2020

Určite kalciový sirup, pri laryngitíde kludne aj 2x denne

fiafia
15. mar 2020

@veronka2104 muconatural prirodny na oba kasle. Tiez sa mi osvedcil prospan a aspecton ten je z lisajnika robi ochranny film a nedrazdi na kasel. Vsetky su prirodne. Skore uzdravenie

ovaaa
15. mar 2020

Synovi som varila majorankovy caj s medom.

veronka2104
autor
15. mar 2020

@fiafia to je na oba an na suchy aj na vlhky?

fiafia
16. mar 2020

@veronka2104 muconatural je na oba druhy kasla, aspecton na suchy kasel.a prospan pri problemoch dychacich ciest ,na zriedenie hlienu a lahsie vykaslavanie

farebnapastelka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
farebnapastelka
16. mar 2020

@veronka2104 dcera tiež kasle sucho už som zúfalá, dávala som 3 dni kalciovy sirup a zasa má dusivy kašeľ. Dnes ráno a obed prospan a večer žltý trifed a 1/4 dithiaden. Zatiaľ bez kašľa a spi od 20:00 dúfam len že som ju nepredavkovala. Neviem či trifed a dithi môžu ísť spolu. Už dom bola fakt zúfalá

veronka2104
autor
16. mar 2020

@farebnapastelka ja som dnes volala obvodnej..mala v noci nie a nie prestať kašlat už mastné obklady fakt všetko som skúšala.. v noci ale vyvracala hlieny potom sa trochu uľavilo...ráno som volala že čo jej mám dávať a poradila mi cez deň solmucol alebo sinupret a na noc stoptussin..Tak skúšame...Ale cez deň sa jej tie sople uvoľnili tak uvidím čo to spravi

misa2704
16. mar 2020

Ahoj . Kamoška sa nevedela zbaviť kašľa malej. Kúpila slezovy čaj z lekárne za 2,50€ a do týždňa malú dala dokopy. Fakt ten slez je zázrak. Jej dedko to vyčítal z knihy byliniek. Ona sama keď bola maličká tak lekári nevedeli ako jej už pomôcť a dedko ten slez robil a pomohlo a teraz to ona aplikuje na dcérke a krásne zabralo 👍