Mykóza u 10 ročnej dcéry

joyaja
9. apr 2018

Moja dcéra bude mať 10 rokov, od minulého leta, kedy sa chodila kúpať babke do bazéna mala najprv slabý zápal močových ciest. Brala antibiotiká a potom to začalo. Mykóza, výtok, mykóza, výtok a stále dookola. Dcérka je vyspelá, menzes zatiaľ nemá. Navštevujeme detskú gynekologičku , predpisuje masti a nič. Skúsili sme bylinky a nechtikovu masť tiež to nepomáha. Teraz máme sprej monsea. Objednala som teraz propolis. Už som z toho zúfalá. Mám zmeniť gynekologičku, vie mi niekto poradiť? zmengynekologicku

zuzkamargit
9. apr 2018

este mozes skusit z light verzii kupele v zmesi repiku, harmanceku a nechtiku. Ak nepomoze, kupele v tea tree oleji s manukou, manuka ma az 20x silnejsie antibakterialne ucinky ako tea tree

stejja9
9. apr 2018

Neviem ci poradim, ale ja by som liecila"" skor vnutro ako len vonkajsok". Odstranit pricinu a poriesit mykozu v tele a nie len mastit co mykoza sposobila. Skusit zmenit stravu, obmedzit sladke, pit cistu vodu. Umyvat cistou vodou, co najmenej nevyhnutnej chemie. Skusit pit bylinkove caje, na urcity cas nasadit probiotika, jest napr.cesnak napr.na hrianky, kyslu kapustu, pit ciste acidofilne mlieko, myslim, ze krupy maju tiez zasadity ucinok, ..vyhladat si viac takych potravin, ktore neprekysluju organizmus. Mala som s tym tiez problem, sice v neskorsom veku, ale ak tam nic ine nie je, za skusku to stoji. Myslim ze existuje aj nejaka tabletka, ktoru som brala raz za tyzden a ta mi pomohla potlacit tieto problemy. Asi bude draha, lebo dr. ju s radostou nepredpisuju. :P drzim palce.

bibistec
9. apr 2018

A liecbu v tabletkovej forme nedala?lebo ak.sa.to opakuje...skus inu lekarku a ako.doplnky urcite vylucit sladke, potom oreganovy olej je fajn aj v tobolkach je a pearls yb probiotika

bonnie2
9. apr 2018

Ja by som odporucila kvalitny oreganovy olej uzivat dve kvapky tusim dva krat denne. Ja som to kefysi uzivala a mne sa zda ze prave to ki zavralo. Ja som kupila Candimis. Bolo to drahe ale pomohlo...

molly28
23. apr 2018

@joyaja ako tu kočky písali... prikláňam sa prečistiť sa aj z vnutra... pretože tam je určite spúšťač.. obmedziť sladkosti..a doplniť do tela chýbajúce látky...a potom sa aj zospodu premastiť..preliečiť :/ sú na to rôzne výrobky, či už z lekárne, alebo aj na prírodnej báze...