Mykanie končatín

lucy1311
24. okt 2016

ahojte maly ma skoro 4 roky a uz pred nejakym casom som si vsimla,ze mu mykne tak rychlo nozickou apr pozera tv sustredi sa a zrazu mu nou mykne a zda sa mi ze je to castejsie. ked lezi kazdu chvilu nim jemne sklbne 90% nohy ... mam strach ci to nemoze byt nieco vazne ... ja mam tetaniu a mala som obdobne priznaky len tazko povedat ci aj on moze mat nedostatok horcika. ezda sa mi ze by evladal chodit a pod. ze by to poukazovalo na svaly ale uz samozrejme panikarim .... ma niektora skusenost? vdaka

maminuska
24. okt 2016

@lucy1311 ja som toto videla u detičiek ktoré mali benígnu epilepsiu .Rýchle mykanie ..Navštív lekára pediatra a nech ta odporučí ďalej ak to bude považovat za potrebné .

88patka88
24. okt 2016

Možno pomôže http://detskechoroby.rodinka.sk/detske-choroby/...
My sme mali niečo podobné len to neboli nožičky prešli sme si neurologiou EEG očné u nás to bolo prechodné ako prišlo tak odišlo bolo to pred nástupom do 1 triedy

lucy1311
autor
24. okt 2016

@maminuska
maly mal pri narodeni strednu asfyxiu apgar 1 ....sme slefovany preventivne u neurologicky zajtra jej asi zavolam
@88patka88

janickadr
24. okt 2016

@lucy1311 Bolo by dobre, keby sa ti to podarilo natocit na telefon a lekarom potom ukazat, velmi by im to pomohlo v diagnostike...