Môžeme vziať 2 mesačné bábo na koncert vážnej hudby?

simonka789
1. okt 2012

Dobrý deň. Teraz sa pýtam za kamarátku. Chceme ísť na koncert klasickej hudby, ale ona má dvojmesačné bábo. Môže na ten koncert ísť? ďakujem

katey
1. okt 2012

@simonka789 ako aby bolo to babo na koncerte? a ked zacne plakat, tak co ti chudaci ludia co si zaplatili za koncert a budu pocut plac babatka?

hradnapani
1. okt 2012

@simonka789 Treba skusit. Babo na to moze zareagovat velmi dobre, moze to cele sladko prespat, idealne by bolo ho mat v satke alebo nosici. Ale zase zavisi od vyberu skladieb. Ak to bude prijemna klasika a nebudete sediet v prvom rade, tak to moze byt fajn.

habibi78
1. okt 2012

@simonka789 do divadla malicke deti nesmu ist, aspon do SND ...myslim ze ani na koncert vaznej hudby nie....

nikolet_89
1. okt 2012

@simonka789 ahoj mala somnou chodievala na kofolu, kde sa hraje ziva hudba, vacsinou pri tom spala, ale stalo sa mi asi 2x, ze plakala, koli hudbe a mozno sa jej nepacil spev :D treba vyskusat, ale urcite nesilit, ak babatko zacne plakat treba odyst...

pectore
2. okt 2012

@simonka789 isto je to risk....ci vam tam nebude plakat....ani neviem ci je to vhodne brat take male dieta medzi tolkych ludi do saly...budu na vas kukat ako na trafene.... s takym malym dietatom co ani hlavicku neudrzi.... dieta sa hlasnej hudby moze aj zlaknut...pretoze tam to bude ozvucene a inak vyriesena akustika..... poviem rovno pockajte este par mesiacov, alebo si zajdite radsej sami

lila69
7. okt 2012

tak malicke dieta na taketo akcie nepatri. Male deti maju radi zname prostredie, rezim atd.... zacne plakat a co potom? No poviem ti, keby som ja isla na koncert a vedla mna malo kricat male dieta, tak by som sa jeho rodicom "velmi pekne podakovala". Ak tam velmi chcete ist, tak nech vam ho niekto postrazi - bude to lepsie pre vsetkych.

paja74
19. dec 2012

Sama jsem mama malinkeho ditete, ale ja bych s miminkem na koncert vazne hudby nesla. Lide co si zaplatili za listek chteji poslouchat hudbu a ne krik mrnouska. Radsi bych si zajistila hlidani a byl by to i pro mne relax. Sama bych byla asi dost vystresovana, jestli to vyjde a ditko mi nebude plakat, jestli vsechno klapne. Kdyby se pak na mne nekdo divne podivala a nedejboze mi i neco rekl, tak bych pak mela zkazeny cely vecer. Takze ja osobne bych bud nesla nebo si zajistila hlidani.

matozazzo
19. dec 2012

@simonka789 Nehodi sa to a myslim, ze ta ani s dietatom nepustia, ak by zacalo plakat, rusilo by to.

jasminet
19. dec 2012

kamaratka moze ist, dieta by som nebrala. uz s ohladom na ludi co si za ten koncert zaplatili, aj s ohladom na ucinkujucich ked sa bude potom s placucim/ pokakanym/ ovrackanym dietatom predierat von pocas vystupenia... pustite dietatu doma klasicku hudbu a na koncert ho este par rokov neberte 😉

henikav
19. dec 2012

2 mesacne dieta z toho ziaden zazitok mat nebude, skor traumu, (hluk, vela ludi) ale zas je velke riziko ze budete rusit ostatnych. Podla mna take male dieta nema co robit na takych akciach, dokonca este nikdy som tak male dieta ani nevidela na koncerte. Moj syn zacal s nami chodit na koncerty az od 10 rokov. Idealne by bolo, aby kamoska dieta nechala na niekoho doveryhodneho doma. Niekto z rodiny, alebo nejaka studentka za maly poplatok babatko iste radi postrazia a mamicka bude mat tiez trosku relaxu a chvilku pre seba 😵

bianca
19. dec 2012

@simonka789 a teraz sa pytas na to ci to zvladne babo?Jasne ze zvladne.Zvladne aj rockovy koncert ALE to uz je co za napad vobec uvazovat o tom aby ste ho tam brali.Este aj v nazve temy mas ze ,,vaznej,, a dieta ma svoje potreby.Na takom koncerte nesmie mat clovek ani zapnuty mobil a nieto este placuce dieta.

dedenini
19. dec 2012

je to hlupost tam ist podla mna s tak malym babatkom... bud treba pockat, alebo si zohnat opateru ak to dokazu..ale urcite ja by som nesla

adriana222
25. okt 2014

Ahoj moja mala ma 5 mesiacikov a zacala som jej pustat mozarta imertonzzo. Ked bola v brusku pocuvali sme prevazne piano a latino hudbu. Po porode som hudbu uz neriesila a teraz sme zacali nanovo. Pustam jej mozarta hlavne pred spanim ale aj cez den. Velmi sa jej to paci. Pusta este niekto z vas svojmu babatku mozarta?