Môžem zmeniť dcére leukoplast po vyberaní znamienka?

63
1. sep 2019

dobry deň pondelok odstanovali dcérke znamienko a má tam stychy a dochtor jej tam dal taky priesvitný priesvitny leukoplast a povedal že je vode odolný a máme ho tam nechať čo najdlhšie ale už to ma tam 7 deň a na stychy ide až za 5 dní myslíte že to môžem odlepiť a dať nový leukoplast aby tam nemala špinu a nedostala infekciu ale je to nalepené cez stychy ako to bezpečne odstranim keďže to drží na stychoch.dakujem za radi

martul
1. sep 2019

@63 veď ti sám povedal nechať čo najdlhšie, nič s tým nerob, je to tam práve preto aby tam tam nič nedostalo

63
autor
1. sep 2019

@martul áno povedal ale myslíte že 12 dní to mať prelepené jedným a tím istým v týchto horúčavách je dobré keď sa to poti pod tým . Ja sa bojím aby ma potom nenadaval že som to nevymenila

arcticcode
1. sep 2019

Je to jedno, znamieniek sa dnes vsetci boja jak cert kriza (alebo jak jadrovych elektrarni). Znamienko uz je fuc a teraz je to normalna rana, ako keby spadla z bicykla a museli ju zasivat. Tak sa k tomu aj spravaj. Ja osobne mam 8 znamienok vybranych, na 4 som potrhal stehy (boli na bruchu) a leukoplast som jakziv nemal dlhsie jak 24 hodin. A tu som, zivy a zdravy