Môžem podávať naraz Sinupret a Solmucol?

natalieperez
23. dec 2014

Ahojte, malý má nádchu a vykašliava, berieme 5.deň sinupret. Môžem k tomu pridať Solmucol sirup?

renee17
23. dec 2014

Nie, skôr by som zvolila zeleny trifed alebo len ten solmucol.

miku1
23. dec 2014

Moje brali aj sinupret aj solmucol naraz.

nikinka104
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sissy27
23. dec 2014

Obidva lieky sú z rovnakej skupiny,takže je to zbytočné... Sinupret je na bylinnej báze, solmucol chémia,tak si vyber...

mammaroma
23. dec 2014

Nemá význam dávať ich naraz, keď tak vymeniť. Mojej maličkej Sinupret napríklad vôbec nezabral...

evickapooh
23. dec 2014

a preco sa ti zda ze ten sinupret nepomaha<? lebo po 5 dnoch este stale kasle.... ved to je normalne ak nema ine priznaky len kasel....tak to moze trvat aj tyzden..ale podla mna mozes sinupret so solmucolom naraz... obi2 su na odkaslavanie.... nemozes davat naraz lieky ktore su na odkaslavanie- mukolitika,expektorans.(ambrobene,hedelix,mucosolvan,bromhexin.erdomed solmucol,sinupret atd) ...a zaroven antitussika(pleulolysin,ditustat,stoptussin ,tussin) ktore utisia kasel...lebo mukolitika zriedia hlien ktore treba vykaslat a antitussika su skor na drazdivy suchy kasel ,ktore utisia kasel a nahromadane zzriedene hlieny nebudu vykaslane a moze to robit problemy....dusnost, sek. infekcie

xenicka13
23. dec 2014

Najlepši je mucoplant od dr. Thaissa, dávam každé 2-3 hod., za pár dni ma dýchanie vycistene

caspino
23. dec 2014

Ja davam teraz aj sinupret aj solnucol a je to lepsie zo dna na den

beruska1311
23. dec 2014

Moze sa davat naraz.

lajdacka
4. máj 2017

Ahojte kočky. Môžem davat malej naraz trifed a ambrobene všetko 3 krát denne plus do nosa pycom kvapky.

nikita002
25. jan 2019

@xenicka13 aj ja mu ho davam od vcers tak mozem aj kazde dve tri hodinky ho dat ?? Maly ma 6 rokov