Môžem nakvapkať kvapky do piškótky?

lusia222
12. aug 2013

Maminy ked mam choru malu a nechce mi otvarat usta ked jej davam kvapky mozem ich nakvapkat napr. na piskotu a dat jej ich zjest tak? Za kazdy nazor dakujem 😉

lubina
12. aug 2013

skor by som ich dala na cajik a na lyzicku, aby som si bola ista ze zje tolko kvapiek kolko ma.V piskote jej mozno nebudu chutit a nezje celu piskotku, ale nebudes vediet kolko vlastne zjedla s nou tych kvapiek.Ja som detom davala ked boli male kvapky na lyzicku s trochou cajika

sirene
12. aug 2013

na piškotku nie, radšej na lyžicu s troškou čajíka, alebo do dávkovacej tyčinky od sirupov na teplotu - zmiešať s vodičkou a šup do úst, ani sa nenazdá

januliku
12. aug 2013

Ked nasa nechce, dam nasilu. Naberiem do striekacky, chytim usta, sup a je to. Zapije vodou a nestihne sa poriadne ani pojedovat. Takto sa to robi aj v nemocnici.

katrinka8
12. aug 2013

Ak je tych kvapiek malo, ze sa vojdu na 1 lyzicku, skus jej tu lyzicku strcit (aj ked nasilu) daleko dozadu na jazyk, aby nemala inu moznost ako ich prehltnut, proste aby to nevyplula. A radsej veru s vodou, s cajom, s niecom, co by bola ochotna "vypit" - na jedlo by som nedavala pre to, co pise @lubina. Alebo tou striekakou - ale u nas sa casto stalo, ze neslo vsetko do ust zo striekacky. Povytekalo jej to, ak toho bolo vela.

winka99
12. aug 2013

nepises ake velke dieta, ak nechce z lyzicky tak skus do pohara s malym mnozstvom vody a so slamkou nech vypije, alebo z flasky ktoru ma rada, proste nejaku fintu vymysliet treba, pripadne slubit hoc aj nejaku odmenu, alebo nejaku dohodu ak je uz vacsia a rozumie...na piskotu som este nepocula ze by sa davalo, aj ked mohlo by sa, len ci sa jej tie piskoty potom nezhnusia ked budu mat zlu chut

libka1
12. aug 2013

ja som parkrat takto na piskotu dala ked uz som bola bezradna... na stvrt piskoty napr. a decka to vzdy zjedli. teraz ked drobec nechce nejake kvapky normalne pred nim nasypem do tych kvapiek cukor a kedze on je cukromil, lebo cukor dostava zriedkavo, vzdy to aj s tymi kvapkami zlopne a je stastny ako blcha 😀