Môžem dať ročnému dieťaťu brusnicový extrakt?

zvonkohra
22. jan 2011

😕 ahojte maminky...dcerka ma zapal mocovych ciest vraj pomaha brusnicovy extrakt alebo uroval sirup vsetko je vsak od 3r myslite ze mozem dat alebo radsej nie?piste len mamicky co s tym mate skusenosti 😉

denduska
22. jan 2011

na Uroval mega brusnica sirupe je napisane od 6.mesiacov 😉 teraz som sa bola pozriet pre istotu. Starsia dcera ma 2r a 5m to tiez uziva a ci pomaha, neviem, ale odvtedy sme zapal nemali tak asi ano 🙂

evickapooh
22. jan 2011

mam skusenosti-Bohu zial! dcerka mala -a este ma stale -rovnake problemy od veku2 roky -odporucali nam sirup uroval mega brusnice aj cran urin ale vsetky su len od 3 rokov a dr nam odporucal aby som jej dala polovicnu davku....ze uskodit nemoze ale ak tvoja nema ani rok tak odporucala by som jej cistu 100 percentnu stavu brusnicovu dostat ju v lekarni v bio obchodoch a v lepsich hypermarketoch .iste lepsia alternativa ako ATB ,ved to je prirodne nemoze uskodit. NEZABUDNI PRIRODNE VECI TREBA UZIVAT DLHODOBO!skore uzdravenie

dzeni
22. jan 2011

my sme taktiez prisli pred par dnami z nemocnice, mali sme zapal obliciek a a uzivame tento sirup Uroval-mala ma 14 mesiacov, ved je pisane ze od 6 mesiacov, tak mozes kludne.
skore uzdravenie