Môžem dať dcérke znova Nurofen, keď som jej jeden dala a o chvíľku ho vyvrátila?

nikuskaakolarova
25. jún 2024

Ahojte prosím moje deti majú nejakú vyrozu ide to medzi nimi postupne dvoch to už našťastie prešlo no teraz mala to ma. Chcem sa opýtať dávala som jej nurofen 19:39 a asi po troch minútach zvracala môžem jej ho dať znovu? lebo ma teplotu ďakujem

macekovam
25. jún 2024

@nikuskaakolarova dala by som.ale môžeš ho dávať na viackrát..aby nezvracala...

lia2022
25. jún 2024

@nikuskaakolarova Keď zvracia dala by som pre istotu čípok a keď je hnačka tak vtedy sirup.

mimi3008
25. jún 2024

@nikuskaakolarova radsej daj cipok

tatinka
25. jún 2024

@nikuskaakolarova kolko ma mala rokov? Nejedla pred tym nieco mliecne? Mne mladsi syn ked bol malicky a bol este na mlieku, vzdy nurofen vyvratil.

tatinka
25. jún 2024

@nikuskaakolarova pripadne skus malej dat zabaly ak ma vysoke teploty

macik34
25. jún 2024

@nikuskaakolarova aj my sme mali nedávno. Pozvracani kinedril a potom nič 3 hodiny . Až neskôr po lyžičkách vodu. Od teploty cipok

nikuskaakolarova
autor
25. jún 2024

Ďakujem žienky mala ide mať 4 roky a cipok by som do nej asi nedostala a ani doma nemám ale dala som jej ten nurofen a našťastie už nezvraciala a nurofen aj pekne zabral ma energie na rozdávanie 😂🥰

nikuskaakolarova
autor
25. jún 2024

@macik34 áno aj ja som tak synovi dávala vodu po lyžičkách lebo keď sa napil normálne hneď šlo všetko von

nikuskaakolarova
autor
25. jún 2024

@tatinka no na obed mala 39,8 a ku večeru 38,8

nikuskaakolarova
autor
25. jún 2024

@tatinka nie mliečko mala len ráno a potom už nič nechcela jesť lebo jej bolo zle

macik34
26. jún 2024

@nikuskaakolarova preto ten kinedril a 3 hodiny vôbec nic