Môže to byt skrytý reflux?

18. sep 2024

Ahojte, dcérka, 4 týždne, mi posledných pár dni dáva riadne zabrať. Neviem identifikovať čo jej je a trápi ma to, lebo vidím, že jej nie je dobre. Posledných pár dni sa mi začala pri kŕmení vrtiet. Je plne na UM a doposiaľ nebol žiaden problem. Vrti sa, rozhadzuje rukami, kope nohami, naťahuje sa. Ako keby tancovala. Pekne v noci spinkavala a teraz je to čista katastrofa. Akonáhle zaspí, začne mrnčať, mravčat, vrtiet sa zo spánku a čo je najdivnejšie olizuje si perinku. Stále vyplazuje jazyk a to zvykne robiť aj cez deň, ale v noci vyslovene hľadá niečo čo môže olizovať v postieľke. Potom začne plakať, zdvihnem ju na ruky a zaspí. Uspim ju, dám naspäť do postieľky a za chvíľu zas to iste. Prosím čo by to mohlo byt? Mna napadol ten skrytý reflux, neviem ako jej mám pomôcť lebo očividne vidím že sa v tej postieľke trápi. Mám ju aj vyvýšenú na tom najvyššom stupni ale nepomáha. Ďakujem za každú radu

kacena4
18. sep 2024

mne to skor pripada na silnejsi saci reflex skus dat cumlik na upokojenie

autor
18. sep 2024

@kacena4 cumlík mi vypluva práveže. Inak používam avent natural response 1 a je pravda, že jej to z toho cumlanie ťažšie a mala som dokonca pocit, že sa na to jeduje

autor
18. sep 2024

*z cumla ide ťažšie