Môže sa piata choroba vrátiť?

10. máj 2024

ahojte..prosim mate skusenost s tym ze sa pri 5 chorobe vysev zmizol a zase sa objavil po urcitom case..my sme prekonali 5 chorobu pred troma tyzdnamia zas jej akoby zacinal vysev teraz ked sa oteplilo..citala som ze ten vysev sam moze vratit

timea301196
10. máj 2024

Moze. Nam sa vratila po 3 rokoch

autor
10. máj 2024

@timea301196 lebo doktor povedal že má doživotnú imunitu..ale čítala som že výsyp sa môže zas objaviť aj po troch týždňoch este

autor
10. máj 2024

@timea301196 a určite to bola piata?

gubcikova
10. máj 2024

Nám sa vrátila po dvoch týždňoch v podobe bolesti kĺbov,opuchu končatín

autor
10. máj 2024

@gubcikova a výsyp nie ?..moja má zas červené líčka .tak ako pred troma týždňami..ale nemá teplotu ani iné ťažkosti

timea301196
10. máj 2024

Áno bola. Lenže teraz mal iba vysyp a teploty už nie. Keď to mal prvýkrát mal 3 dni teploty a potom vysyp. Som si istá že to bola choroba táto pretože dcéra to dostáva tiež ale tam mala tiež teploty a vysyp

autor
10. máj 2024

Aj ona nemá teplotu len červené líca ako mala pred troma týždňami keď to začalo ..ale vtedy tomu predchádzala teplota

kimina21
10. máj 2024

Tu na modrom konikovi pisu,ze sa moze vysyp vratit

blumie
10. máj 2024

My sme to tak mali. Dcere bola 7meho aprila potvrdena pediatrickou 5ta choroba. Teploty ani ine tazkosti nemala, vysyp zmizol po 4 dnoch. Opat zaciatkom maja vysypane cervene mapy po rukach, na to tvar a stehna. Vysyp sa ale tento krat drzal az tyzden. Vzdy na par hodin zmizol ked som ho jemne pretrela fenistilom, ale k veceru sa vzdy opat objavil po sprche hlavne, ale aj ked bola na slnku. Vlastne jej to zmizlo uplne az teraz ako bol sviatok 8.maja co je mesiac od prveho vysypu.