Môže pediater vystaviť očr 1-2 dni spätne?

ingama
19. nov 2018

Prosím poradíte mi, aké máte teraz skúsenosti ? Môže pediater vystaviť očr 1-2 dni spätne? ďakujem

mogaa
19. nov 2018

Myslím že spätne ti v dnešnej dobe nikto nič nevystaví....Ale ak je to spätne len 1- 2 dni, tak sa to dá riešiť priepustkou(paragraf)

lenka1993
19. nov 2018

Ocr mas odovzdat do 3 pracovnych dni, kedykolvek mi pediatricka vystavila ocr 1-2 dni do zadu 🙂. To asi závisí od povahy lekara.

ingama
autor
19. nov 2018

@mogaa buhužiaľ už nemám žiadne p-čko. všetky som už minula. takže tak to nemôžem riešiť.

bonnie1
19. nov 2018

Mne vystavila 5dní spätne a aj v robote s tým boli ok

simona24
19. nov 2018

mne nechcela ani jeden deň spätne vystaviť OČR ☹

janinah
19. nov 2018

Keby prišla kontrola,tak dr. má s tým problém,takže sa nečuduj,ak to nechce robiť spätne.Ona ti môže ,ale nemusí veriť,že dieťa ti ochorelo už pred dvoma dňami.

siska53
19. nov 2018

@ingama tak ja neviem,ale vedia ti to dat aj spatne.. aj PN to tak vedia dat!

ingama
autor
22. nov 2018

dala mi to den spatne (boli sme v utorok), lebo v pondelok mala nakoniec dovolenku, takze zavisi od lekarky. Lekari mozu dat spatne ak chcu a ked nedaju, tak nechcu.

evittam
23. nov 2018

@ingama Presne tak. Mne vypísala spätne bez problemov ale vedela o tom, tiez mala dovolenku.

mm2008
23. nov 2018

@ingama môže, ke sa dohodneš , tak môže len to treba čím skôr doručiť do poisťovne,/zamestnávateľovi.

mijo53
25. apr 2020

môže detský lekár vystaviť doklad OČR spätne pol roka, dieťa bolo vyšetrené u lekárky, malo určenú dg, len ako živnostník som nevedel, že môžem mať OČR