Môže mlieko Babylove zapekať?

zuzioli
12. mar 2012

Ahojte chcem sa spýtať či nemá niekto skúsenosť či babylove mliečko zapeká.. dakujem .. lebo ja mám taky pocit... mala ho pije štvrtý den a včera vôbec nekakala, puči ju tlačí tlačí a nič... ráno som jej dala rektálnu rurku lebo inač by sme nekakali.. aj cvičili s nožkami a masirovali bruško.

kytykenka
12. mar 2012

my ho papame dnes asi 4 den a pekne kakame ....

xenicka13
12. mar 2012

ked mozes radsej investuj do inej znacky ja som to davala detom ale az po roku zdalo sa mi riedke dcera bude mat dva roky davam sunar s probiotikami

exupery
12. mar 2012

Kazde mliecko moze zapekat -zalezi co sadne babatku...

nanulik
12. mar 2012

my dávame od pol roka a nemyslím si že ho zapeká.

maji9
14. mar 2012

Ja som Viktorkovi davala Babylove tyzden,ani jeden kart nekakal,tak sestricka nam poradila ze je velmi dobre a kvalitne UM je Humana.Kupis to DM trosku je drahsi ako Babylove ale je lepsi.Ja som este davala aloe kvapky do mlieka su to kvapky na prirodne baze velmi pomozu aj do dnes to pouzivama ked mame problemi s bruchom.

gabriela303
2. apr 2012

moj maly ma s toho mliecka hnacky a taky smrad co hodinu sa musi vetrat izba a zatial ani beba nam nesadla ani hami zajtra kupime sunar a uvidime 😅

dundusa
23. jún 2012

My malého kŕmime s mliečkom babylove 1 od 2 týždňa, keďže ja som mliečko stratila...Som s ním absolútne spokojná, veľmi mu chutí a nezapeká! Je pravda, že od materského mliečka majú deti riedšiu stolicu, keďže obsahuje prírodné probiotiká z tela matky, pričom umelé mliečka neobsahujú! Takže tvrdšiu (nie tvrdú, teda nezapekanú) stolicu majú detičku od každého UM. Aj nášmu malému sa zhustila, ale kakal v pohode 🙂 Na doplnenie probiotík, dávame preventívne 3 kvapky probiotýk biogaia do UM a kakanie je ešte suprovejšie 🙂 Takže ja mliečko odporúčam aj vzhľadom k cene! A počas bežného života som zistila, že nemecké výrobky su ozaj kvalitné! Napríklad, keď sleduješ niekedy test magazín na STV2, tak testovali pracie prostriedky. Na 1 mieste sa umiestnil prášom DM markt, ktorý kúpiš len v DM drogerie, teda je nemeckej výroby, v tej drogerke kúpiš aj babylove. Všetky ostatné prášky boli za ním, ariel druhý, persil tretí....atď. Dokonca neviem, či ariel nie je tiež nemecký výrobok, no to si len myslím...A babylove je podľa mňa teda tiež kvalitka, usudzujem tak na základe vlastnej skúsenosti aj skúsenosti mojich známych 🙂 A cena je vraj taká preto, lebo výrobca nedáva peniaze do reklamy, čo je logické 🙂