Môže mať dcérka sfarbenú stolicu z cvikly na tretí deň?

sisiska
7. jún 2014

mamicky, moze mat dcerka sfarbenu stolicu z cvikly na tretti den od jej konzumacie? uz chodi na WC, a zrazu som dnes zbadala v mise, ze ma okolo stolice taky cerveny kruh v zachode...potom mi napadlo, ze pila v stredu cviklovu stavu...moze to mat este z toho alebo je to uz neskoro na zvysky cvikly v stolici po troch dnoch?

ellca123
7. jún 2014

aj moja dcerka mala z cvikli takto zfarbenu stolicu
sledujte to

horana
7. jún 2014

jasne, je to typicky znak po cvikle, neboj, moze to trvat aj par dni v pohode 🙂

lilla83
7. jún 2014

Áno, môže 🙂

januschka10
7. jún 2014

Urcite moze. Moj maly to tiez mal. Dokonca cikal aj uplne cervene. Tiez som sa zlakla. Jasne,ze ak to bude mat aj v pondelok, tak uz to nie je z toho.

sisiska
autor
7. jún 2014

@januschka10 ale mal to aj tak dlhsie, ze az po par dnoch od spapania cvikly?

sisiska
autor
7. jún 2014

@ellca123 a mala to tiez tak, ze az po par dnoch od zjedenia cvikly?

jana_eyre
7. jún 2014

a mala to aj v stolici? od stredy kolko krat kakala? nemala stolicu tvrdsiu?

sisiska
autor
7. jún 2014

@jana_eyre ja neviem, ci to mala v stolici, ja som to videla len vo vode okolo stolice, ale na ritke to nemala ani na toaletaku...a tvrdšiu stolicu nema...myslis, ze by to uz nemalo byt z cvikly od stredy?...kakala od stredy asi dvakrat...

simca06022011
7. jún 2014

Urcite moze.

eviq
7. jún 2014

Ano.

jana_eyre
7. jún 2014

@sisiska tak ak nemala tvrdsiu stolicu a nemala to ani na toaletaku, tak to bude urcite cvikla, ktora bola v stolici a vo vode sa to "vypustilo" do okolia.. nerob si starosti, niekedy telo vylucuje potravu aj neskor, nemusi to byt do tych 8mich hodin.. je mozne, ze sa jej cvikla dlhsie travila.. predsa len je to silne farbivo, takze mohla ho mat v tele dost.. pre istotu si zajtra pozri aj stolicu, ci v nej nema nic podobne..

januschka10
7. jún 2014

@sisiska jasne. nemusi predsa tu cviklu hned aj vykakat.