Môže mať 5 ročné dieťa hemoroidy?

adri266
29. jún 2012

Dnes dcerka mala silne nutkanie na stolicu, ale nic neslo, no z analneho otvoru jej vyslo nieco ruzove. Zatlacila som to naspat. Moze mat aj take male dieta hemoroidy? Alebo to mohlo byt nieco ine? Prosim, poradte.

boise
13. okt 2012

@adri266 ahoj, nasla som tvoju otazku...moj syn dnes mal to iste,..zistila si medzicasom nieco? 😕

adri266
autor
14. okt 2012

Ahoj, tak odvtedy sa to neopakovalo, ale kvoli tomu sme mali niekolko tyzdnov riadny problem so stolicou, dcerka sa bala ist na WC, zadrzovala aj 5 dni, potom sla na zachod s placom, prehovarala som ju. Medzitym som jej davala vela pit, jogurty, acidko na travenie, jeme tmavy chlieb, zeleninu s vlakninou. Myslim, ze hlavny problem bol aj ten, ze ona v skolke odmieta pit cajiky a vodicky, od mala bol s nou problem s pitim tekutin, jedno co vypije, su dzusy a mlieko. Davam si pozor, ci chodi na velku kazdy den, lebo som jej vysvetlila, ze je to lepsie a odvtedy sa to neopakovalo. Aj ked dcerka zakazdym ide so strachom, ci sa to nahodou zas neukaze. U lekarky sme s tym neboli, povedala som si, ze ak by sa to zopakovalo, tak pojdem. A hladala som o tom info na nete, no nic som nenasla. Asi som Ti velmi nepomohla, ale prajem Ti, aby to aj u vas bolo prvy a poslednykrat. Mozno aj u Tvojho synceka by pomohla len uprava stravy.

lentuska
15. okt 2012

Ahojte,
ja som s tymto mala problemy od detstva. mama so mnou chodila aj po ludovych lieciteloch, vzdy ma zapekalo....bojovala som s tym od detstva. Kupovala som si vlakniny, jedla slivky a slivkovu vodu atd....a ked aj pomohlo,tak nachvilku.....viem,co vase deti prezivaju, je to hrozna bolest. Nedavno sme s inym problemom zasli za jednou doktorkou (Tomova Zuzana), kt. robi biorezonancne vysetrenie, isla som tam kvoli alergiam, co mam, a ta mi zistila dalsie poruchy, zaludok a hrube crevo som mala v hroznom stave. Si predstavte, ze toto vsetko sposobuju parazity, prislo mi to take cudne, ale zacala som si robit take samostudium o tom a vazne je hrozne, co vsetko (vlastne vsetko) sposobuju tieto tvoriky!!!!!
Doktorka mi dala take prirodne preparaty a ako zazrakom okrem teda spominanej alergie, kt. mi ustupuje, tento problem s krvacanim pri stolici mi pominul behom par dni........
Odporucam vam k nej zajst, cena toho vysetrenia je iba 15€. Ona chodi po celom SR, staci sa s nou iba dohodnut na termine, kedy bude vysetrovat niekde pri vasom bydlisku...

Ak by ste chceli poslem vam kontakt, kde sa mozte objednat....

Ja keby som to vedela davno, usetrila by som si kopec penazi, bolesti a strachu....

adri266
autor
15. okt 2012

@boise ahoj, odpovedala som Ti, ale zabudla som kliknut na Tvoj nick, takze odpoved mas hore

opica89
14. nov 2012

neviem ci je este aktualna tato tema ale pridavam sa bohuzial aj ja. moj maly ide mat 3 roky a nechce tlacit proste zadrziava a potom ma hovienko tvrde. uz asi pred dvoma týždnami sa mu spravili tie hrce nad ritkou tmavomodrej az fialovej farby. kakal po troch 3 dnoch a hrozne krvacal a nakoniec mu este okrem hovienka vyslo nieco von ale ked prestal tlacit zmizlo to dnu. teraz zase nechce kakat kazdy den ho trapim na wc. v nedelhu sa mu zase podarilo kakat po 3dnoch take makke hovienko a zase mu vyslo aj to zvnutra ritky, a krvacal, potom ho este v nedelu prehnalo taktiez krvacal, v pondelok nekakal, vcera tlacil snazil sa vysli mu malicke hovienka ale ozaj take mini a stale mu z ritky vychadza to volaco neviem ako to nazvat. velmi sa bojim dnes idem s nim k doktorke tak som zvedava co nam povie. Lebo už asi 4razy som jej vravela a kazala len stravu upravit. nemate niekto podobný problem aby ste nam poradili, už som nestastna a zufala z toho

mendyyy
15. sep 2015

@opica89 Dobrý deň ako ste nakoniec dopadli prosím Vás...máme s dcérkou podobný problém

inull5
16. sep 2015

@mendyyy skôr ako hemoroidy mávajú také malé detičky prolaps rekta /je to vlastne vyvrátenie vnútornej svaloviny cez vonkajsiu/ tak neviem ci som to laicky dobre popísala,ale je to dôsledok tuhej stolice u detičiek.

zuzanka0258
5. jún 2017

@lentuska mas kontakt na pani doktorku ?