Môže mať 15 mesačné dieťa mykózu na nechtoch?

fixka
7. jan 2013

Ahojte mamičky. Moja dcérka má dva nechtíky na nohe nažltlé. Mohlo by ísť o mykózu? Máte s tým prosím niektorá skúsenosti? Dakujem za každú radu.

marduliena
7. jan 2013

Moja dcéra ked mala 8 mesiacov tak mala mykozu na okraji nechtov mala taky biely povlak a zapalovalo sa jej to je dobry na to imazol

samantha223
7. jan 2013

alebo kanesten

moon1979
7. jan 2013

môže, natri jej to canestenom

keziah
7. jan 2013

podla mna moze mat, ale nemusi. Nez by som zacala s liecbou, chcela by som vediet nabeton, ze je to mykoza-tie kremy nie su bez vedlajsich ucinkov. Takze v dalsej poradni to ukaz pedine a ak si nebude ista, skus sa poobzerat po nejakej dobrej koznej.

desszi
7. jan 2013

@fixka moze, z prirodnych lieciv je na to vyborny oreganovy olej (vnutorne aj navonok) alebo oreganova mast. Oreganovy olej je vsak pomerne silny, neviem, ako treba upravit davkovanie u takych malych deti, to sa treba poradit, ale oreganovu mast mozes kludne. Efekt je viditelny rychlo 🙂

milota164
30. máj 2014

ja pouzivam Canespor, na nechty na nohach mi pomohla sada na nechty od Canesporu

janaspa
30. máj 2014

Urcite moze, napr. aj z ATB ako moj syn. Liecba je dlhodoba, porad sa s pediatrom, alebo chod rovno ku koznemu. Canespor,canesten pre tak male deticky nieje vhodny.