Môže ísť už dcérka do škôlky?

17. mar 2024

Baby poraďte, malá prekonala pred 2 týždňami prvý zápal stredného ucha, vyliecene antibiotikami, kontrola v poriadku. Dva týždne bola v škôlke a včera sa iba posťažovala že ju bolí uško. Išli sme na pohotovosť, kde doktorka iba povedala, že v jednom ušku niečo vidí, že je ta nejaká tekutina trošku. Naordinovala nám otobacid, morskú sol a nasivin. Keď som sa pýtala či to teda samé odznie povedala, ze nevie, neposlala nas ani na kontrolu k nasej ORL vobec nič. Malá je bez teplôt, dnea vraví ze uško uz ju nebolí, hrá sa, behá, veselá je, nekašle ani nemá soplik. Dali by ste ju do škôlky alebo nechali doma? Predtým zapal bol jasna vec, teploty, bolesť hlavy to sme jasné ostali doma 2 týždne ale teraz vlastne neviem 🤷‍♀️

patka06
17. mar 2024

Dala by som do škôlky, sama píšeš, že ju nič nebolí - je v pohode

nika11103
17. mar 2024

Tiež by som dala do škôlky .

janka54321
17. mar 2024

moja 9. rocna dcera ma problemy s uskami od troch rokov, aj teraz za posledny polrok dvakrat prekonala zapal stredneho ucha, a stale ma tekutinu ,,,chodime na kontroly a tieto nahle bolesti sa jej objavuju aj dva tyzdne po dolieceni, s tym, ze zo zapalom je doma vzdy dva tyzdne ,,,cize ak je oki, nech ide do skolky, ale isla by som na vasom mieste k ORL lekarovi, nech zmeria, ci je tam ta tekutina, lebo ta robi problem, moze aj sluch poskodit, ale pri zapale a nejaky cas po...tam ta tekutina este moze byt,,,

jazula
17. mar 2024

Išla by som k svojej ORL a podľa výsledku sa zariadila…ak ste šli včera na pohotovosť až, tak si to sama nebrala ako banalitu, čo za noc prejde..
Prípadne by som to aspoň skonzultovala s pediatričkou.

trgypadl
17. mar 2024

Uska su zradne, nas prekonal obojstranny zapal a po dolieceni sme boli mesiac doma, aby nedostal znovu nejaku virozu... Na Tvojom mieste by som sla na kontrolu na orl a podla toho sa zariadila

zuzkac2711
17. mar 2024

Určite do škôlky.. moja malá mala tiež zápal ucha 2x o sebe prvýkrát brala otobacid za 4 dní po dobrati znova zápal ale na ORL nam povedali že pokiaľ nemá teploty a bolesti tak môže do kolektívu nie je to infekčné...