Môže dieta zakašľať, aj keď je zdravé?

18. máj 2024

Mam 9.5 mes dieťaťa a skoro od narodenia si 2 alebo 3 x denne zakašle..nemá sopeľ ani teplotu..na poradni je vždy všetko v poriadku..od choroby to nebude
Robia to aj vaše deti?
Mam to rieši?

diewcatqoo
18. máj 2024

A ty nikdy nezakasles mimo chorobu?

pribinak
18. máj 2024

Má sucho v hrdle tak zakasle, nemusí byt hneď choré

taynee
18. máj 2024

Kasel je prirodzeny reflex organizmu.

beata_k
18. máj 2024

Nema reflux? Clovek si zakasle, ale nie kazdy den.

autor
18. máj 2024

@beata_k
To neviem ci ma..viac menej každý.. ale stalo sa ze aj niektorý deň vôbec

lonely66
18. máj 2024

podľa mňa môže. ako písali vyššie, prípadne zabehnutá slinka...

jesenzima
18. máj 2024

Môže. A taktiež to môže byť začiatok choroby. Moji občas tiež pokašlú. Ale naposledy z toho bol zápal pľúc 🤷

jeennyv
18. máj 2024

Citam to a uz som si odkaslala…stekli ta nieco v nose hrdle, nezakasles? Dieta je tiez len clovek..ked ten kasel je bezbteploty, a nevidno ze by bol chorobny, to snad vidis tak je to normalne

lucia147852
18. máj 2024

Jemine, ano môže. Stačí že zabehne slinka, je suchší vzduch, podráždi ho niečo. Mojej prvé zvuky po zaplakani boli kychanie.

martinmmartin
18. máj 2024

Nemoze, vrat ho, je pokaslane

bora0123
18. máj 2024

Nemate doma suchy vzduch? Skus zvlhcovac vzduchu aspon do detskej 🙂

autor
21. máj 2024

@taynee takže pokiaľ je bez iných príznakov je to ok?

taynee
21. máj 2024

@anonym je to prirodzeny reflex - suchy vzduch, nieco sa dostane do dychacich ciest, zabehne mu nieco apd. Ak by dieta kaslalo cely den a dva dni v kuse, tak potom smer lekar.

autor
21. máj 2024

@taynee on tak viac menej rovnako skoro od narodenia denne 2.3 x..niekedy 1x niekedy vôbec.. ale nemá ani nemal sopeľ ani teplotu.
Nič inak..len toto

taynee
21. máj 2024

@anonym ved to je normalne, este raz, ak bude kaslat cely den a nie 2-3x a kasel nebude utichat, tak chodte na pohotovost. Ale to budete aj vidiet, ze je dieta nepokojne, ma zvysenu teplotu, poti sa apd.

autor
21. máj 2024

@taynee dobre..to ja sa bojím tak nejako oňho ..ďakujem