Môže dieťa s ovčími kiahňami pomáhať pri pečení?

ivinecka113
11. dec 2012

Ak ma dcerka ovcie kiahne, moze pomahat pri peceni vianocneho peciva? Plnit do formiciek, zdobit alebo radsej nie?

galaxy
12. dec 2012

No ja deti nemám,ale v mojej rodine je veľa detičiek,takže - neviem či budeš brať môj názor. No ja by som nedala robiť dieťaťu. Nikdy človek nevie čo sa môže stať 😕 takže ja určite nie.

lienockaa
12. dec 2012

Ivinecka,asi ma kiahne aj na ruckach,nie?..to nebude vhodne babrat sa s cestom,ktore je sladke,lepkave a tie rucky stale namacat a umyvat,ked kiahne sa maju zasusit..

rencakm
12. dec 2012

Ja si myslim, ze ak ma aj na ruckach pluzgieriky, tak nie, ale ak ma rucky ciste bez kiahni, tak si myslim, ze moze pomahat..... 🙂

huxy
12. dec 2012

ja by som radšej neriskovala.nikdy nevieš,kto si z toho pečiva dá a ten niekto možno ešte nemal kiahne.neviem síce,či sa kiahne dajú prenášať aj tak,ale ja by som radšej nie.

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maznacik007
12. dec 2012

Nie urcite by som to nerobila. ak tak vyclenit jej kusok cesta na hranie... virus ovcich kiahni moze vyvolat aj pasovy opar a pod..... a jednak to neni vhodne ani pre nu na tie kiahne... sa s tym babrat.

stanislavao
12. dec 2012

nie

renatka100
12. dec 2012

Mozes jej dat aj gumene rukavice aspon trosku porobi a bude sa velmi tesit 🙂

salma22
12. dec 2012

radsej pockaj kym sa vyzdravie.. iste este bude mat moznost ti pomahat 😉 alebo jej nasad rukavicky take ako na farbenie vlasov potom mala nebude sklamana... ci...sa to nemoze? 😕

xenicka13
12. dec 2012

Tak, dat rukavicky a nech sa hra 🙂

anjelicek26
12. dec 2012

Piect moze, ale osobitne a potom to vyhodit ;) Ako pisu baby, aj u dospeleho moze ten virus sposobit pasovy opar, neriskovat...isteze kiahne "pecene" asi neprenesies, ale tak pre dobry pocit, radsej nie 🙂