Môže byť zvýšená teplota zo stresu?

26. sep 2023

Syn začal chodiť do škôlky a stále plače atď,ale keď je tam už sa hraje ,spolupracuje aj spi a papa.Otszka je už 2 týžden som si všimla že ráno ma zvýšenú teplotu aj teplé čelo a potom cez deň nič ani večer,nechala som ho týždeň doma- na pozorovanie Ráno vždy plače že nechce ísť,či to môže byť z toho? Pod pazuchou má 36,9-37,1 a na čele aj 37,8😢

zuzkaa1991
26. sep 2023

Moze byt zohriaty z periny aj moja zvykne mat hrozne teploty aj ked je chora aj ked zdrava...na cele digi ukazuje aj 39 a realne ma 37 kedze ked place alebo sa rozculi je jasne ze ma teplejsie čelo neriesila by som ak ucitelky neriesia....ak ma cez den normálnu teplotu...po akej dobe merate dietatu teplotu ked vylezie z periny??

autor
26. sep 2023

@zuzkaa1991 on ani pod.perinou nespí,stále odkrytý,ale asi po cca 15 min ale to už od kedy vstane opakuje ..nejdem do škôlky tak ci ten stres,plač či co to.je
nespôsobuje

soldi
26. sep 2023

ano, moze mat zvysenu teplotu z placu a zo stresu

msnesquik
26. sep 2023

Podla mna nie...nikdy som nemala ani ja, ani dieta teplotu zo stresu...patrala by som po inej pricine

miriam7979
26. sep 2023

Áno môže moja mala, mala presne to iste ale večer teplotu nelubila chodiť do škôlky a večer teplota a plač 😏oni to detičky psychicky celkovo ináč prežívajú...

deti95060810
26. sep 2023

zo stresu nie...