Molusky u 5-ročnej

najzienka
20. aug 2024

Dobrý deň ,malej 5 ročnej sa spravili molusky ,biedu extra veľké ale má ich 6 ,čo by ste poradili aby sme nemuseli ísť vypalovat ,dávam jej betadine ,a púder aby vyschly..

pettom19
20. aug 2024

@najzienka moj 2-rocny ich ma uz rok a nepomaha nic. Vystriedali sme 2 kozne, bez vyraznejsieho uspechu. Ja tiez davam tekuty puder, nech sa vysusia, ale syn ich ma vsade po rukach, nohach, to nikto nechce ani mechanicky odstranit, ani by som to nedovolila. Vyskusala som vsetko dostupne, ale nic sa s tym nedeje. Nieco vyschne, zmizne, objavia sa nove. Ja uz len dufam, ze imunita si s tym poradi, lebo uz neviem, co vyskusat 🤷

petamich
20. aug 2024

Snazili sme sa odstranit doma (Betadine, Molusk, veci na podporu imunity), bezuspesne, sli sme koznej odstranila ich chirurgickou lyzickou a odvtedy sa neobjavili (klop klop), aplikovali sme anesteticky krem, odskrabla a maly si nic nevsimol (mal asi tak 10 ks, uz si presne nepamatam)

gab1sol
20. aug 2024

@najzienka pri oboch dcérach pri takom množstve pomohol Molusk. Našťastie, sme to rýchlo podchytili.

zuzka0601
22. aug 2024

@gab1sol dobrý deň 🙂 prosím vás nemáte náhodou fotku ako to vyzeralo? Moja ma dáke vyrážky na nohách, sú najprv malé červené bodky a potom to narastie do veľkej s vodickou. Dlho to mizne a kým jedna zmizne spraví sa druha..ma ich asi 5..doktorky sa nevedia zhodnúť jedna tvrdí že molusky druha že nie 🤷‍♀️