Moja 8-mesačná dcérka kašle a má soplík

sisamichaela
12. dec 2022

Ahojte mamičky mam 8 mesačnú dcérku od soboty kasle a sopli dnes nám doktorka dala antibiotika klacid ma chytene hrdielko teploty nemá ma plný mos dávam kvapky odsavam idu jej predné zubky dve dosť plače a malo spi dnes začala zvracat veľa hlieny vyvracala ale nikedy aj po jedle sa vyvraca ne vsetko umelé mliečko ale vraca co myslite môže to byť stej nadchy a z zápalu alebo nie odmieta aj papat tak po kúsku papa my sme predtým dávali jej aj iné lieky teraz sme prešli na antibiotika KLACID a sirupnna kasel môže byť ze ma žalúdok podráždeny uz stych liekov mamičky poraďte mate stimto skúsenosti neviem co robit ci snou ísť na pohotovosť alebo nie

sandra19901990
12. dec 2022

Netreba pohotovosť. Ostanete doma v teple. Moja ma 11mes a tiez zahlienena, berie klacid aj na kašeľ. Na noc 1/4 dithiadenu. Teploty mala ale uz je Ok. Bolo by suoer keby tie hlieny vyzvracala a nedržala ich v sebe. Tiez nechce jesť, len kojím posledné dni. Musíme vydržať. Casto odsávať sople, davat tekutiny caj/ voda a dúfať ze to prejde. Skustw jej dať aspon piskotky, výživu, čistý chlebík, ked bude čas na lieky…moja zobka trosku, ale aspon nieco

sandra19901990
12. dec 2022

Ku postieľke jej porezte cibuľu, kľudne aj so supkou ako príde. Základ aby sa uvoľnil ten smradik a bude ju menej dráždiť na kašeľ počas spanku. A ci nemáte suchý vzduch tak mokrý uterák na radiátor

beata_k
12. dec 2022

@sandra19901990 Tu cibulu som skusila iba raz. Soplov tieklo ako z kohutika. Nikdy viac.

sandra19901990
12. dec 2022

U nás to používam na tlmenie kašľa a stale zabralo. Na sople to nemalo vplyv.

nikaeli
12. dec 2022

cibuľa rozpúšťa hlieny