Môj syn má 8 mm uzlinky v brušku

saxy1616
30. jan 2016

Už 4 dni sa stále sťažuje na bolesť bruška,nič nepapa akurát vodu pije a teraz tento 4 deň už začal aj vracať...ale len vodu..veď keď nič neje tak čo iné.Najprv sme si mysleli ze je to slepé črevo,ale ultrazvuk ukázal že sú to tie uzliny.Ale prečo vracia???stále ho boli to bruško,len spí...a má predp.atb.Poradte...mate s tým nejaké skúsenosti???

lienkaviva
30. jan 2016

Možno keď ma uzlinky tak nech mu urobí CRP alebo vytery a ešte by som vyskúšala nejakého chirurga nech sa na to pozrie či to nie je pruh

saxy1616
autor
30. jan 2016

Chirurg ho práveže včera pozeral.krv mu brali aj crp.. To bolo dobre akurát výter bude až pondelok výsledok.Mne len nejde do hlavy to vracanie...ci to nebude aj od tých ATB čo včera dostal...nič neje a berie ATB tak asi to tiež nejak nepôsobí dobre..má ešte len 2 rocky.

andreafan
30. jan 2016

@saxy1616 ak sa mozem opytat preco kvoli comu ma predpisane Atb.moj syn mal velke bolesti bruska,bol hospitaliz,dostaval infuzie,tiez mal velke zhluky uzliniek v brusku,crp,krv v poriadku az po niekolkych dnoch mu prisli dalsie vysledky kde mu bola zistena infekcna mononukleoza,drzkajte sa.urcite s vracanim by som to uz nepodcenovala,popripade by som zvazila pohotovost aj pripadnu hospitalizaciu

inull5
30. jan 2016

@saxy1616 tak ATB na prázdne bruško...to nie je dobrá kombinácia..vo berie??zinnat?a podobne?tak tie sú dosť ťažké na na žalúdok a keď vracia,účinok veľmi mať nebudú..mal vysoké CRP? Keď teda nasadili ATB.. Píšeš že to bolo dobre prečo teda ATB??bez výsledkov vyteru?odkiaľ brali výter?z rekta?

saxy1616
autor
30. jan 2016

Berie duomox...

inull5
30. jan 2016

@saxy1616 aj ten je ťažky,oni v podstate všetky pre malé dieťa..A prečo má teda ATB?to len tak naslepo?

lienkaviva
30. jan 2016

@saxy1616 nepíšes prečo mu predpisali Atb, mal anginu? má teplotu? Davas mu k nim probiotika? Možno preto tie bolesti bruska.

saxy1616
autor
30. jan 2016

Ani neviem..proste mu ich predpísali.a áno má aj probiotika