Môj 9-mesačný synček spadol

13. jún 2024

Dobrý večer žienky stala sa mi taká vec pred dvomi dňami že som ráno spala a môj 9 mesačný synček sa prebudil neviem naozaj jak sa to stalo proste niekedy sú deti rýchlejší jak my dospelí proste bol potichu a naraz som počula jak spadol z postele posteľ je vysoký asi 65cm veľmi som sa zľakla lebo to je dosť veľka výška maly neplakal veľmi a nebolo mu nič sledovala som ho celý deň neplakal čo myslíte mala som s ním ísť na rengen? Keď mu nič nebolo ?
Alebo ísť po dvoch dňoch aj keď mu nič není ? Strašne si to vyčítam a bojím sa o neho nespala som uz dva dni dávam na neho pozor celý deň 🥹 som v pohybe

kitycat
13. jún 2024

Nic mu nie je

sisa_s
13. jún 2024

Urgent je pre akutne vzniknute stavy, po 2d mu nic nie je, tak naco? Ak neplace, nevidiet, ze ho nieco boli, zrenicky reaguju normalne alebo naopak nie je abnormalne spavy, nahla zmena spravania, tak mu nic nebude...

fido69
13. jún 2024

Malé deti sú ako z gumy. Majú mäkké kosti. Nič mu nebude. To sa ti možno stane aj viackrát. 😉

dzescebuly
13. jún 2024

Bolo treba ísť hneď aké teda ak mu nič za tie dva dni nebolo tak snáď bude ok ☺️

maryve
13. jún 2024

Ked nezvracal, nebol malatny a choval sa normalne, tak asi je ok. Neboj sa, si dobra mama. Proste sa stane, hoci hlidame ako ostriz.

autor
13. jún 2024

@maryve ďakujem pekne 🥹🫶🏻 nie nezvracal hral sa a smial sa jak vždy

evaachesa
13. jún 2024

Uz keď je syn taký pohyblivý a spíte v jednej posteli, daj si aspoň z jednej strany zábranu. Je to fakt nebezpečné.

vkatush
13. jún 2024

Môj spadol presne na 8m a to mám ešte vyššie posteľ. Ja som s ním utekala k nášmu pediatrovi.
Malý sa smial, spokojný a ja som tam revala jak kôpka nešťastia, aká som strašná matka.
Príde ešte veľa pádov a bude to ľahšie. Ja sa už teraz smejem, že kým sú končatiny stále pripojené k telu a nevidno krv ani kosti, nič mu nie je 😂

Sledovala si ho, nemal žiadne príznaky, je spokojný, môžeš mať kľud na srdci 😊

slovakboy
13. jún 2024

Malé deto sú prírodou na to pripravené že bežne pády im neublížia. Dospelí už sú ťažši kosti krehkejšie ale zas majú svaly. Tak ak tebe sa nic nestane z postele ani jemu nie.

simona92101
14. jún 2024

Presne z tohto dovodu je spolocne spanie nebezpecne,ak nemate zabranu.prisun postel ku stene a kup tu zabranu.teraz by som uz nestresovala po 2 dnoch

januska12323
14. jún 2024

Také dieťa nemá čo robiť na veľkej posteli bez dozoru. Už keď doteraz nemal žiadne príznaky nič mu nie je.