Mohlo sa synovi niečo stať?

9. mar 2023

bože prosím nesúďte ma.. Obliekala som staršiu dvojročnú do pyžama kým mladší 7 mesačný sa hral na zemi na podložke, odplazil sa mimo nej a začal plakať, ja som došla k nemu a on nabíjať sa vysávač, jedna strana bola v zastrcke a druha strana vo vysávači. On to odtiaľ vytiahol a držal to v ruke. Netuším či to dal do pusy alebo co sa stalo že začal plakať. ja som skoro dostala infarkt.. mohlo sa mu niečo stať keď jedna strana bola v zastrcke a druha asi v puse,? bože mňa asi porazí 😭😭😭😭 vyzerá byt ok, ani neplakal dlho😭😭

gabika0825
9. mar 2023

Tak ak plakal tak sa asi niečo stalo, no nemyslím si že ho potriasol prúd, to by vyzeralo inak. Možno to s tým ani nesúvisí, alebo dal do pusy ale bolo to tvrdé a zabolelo ho to. Nemyslím si že prúd, to by bolo iné no ak sa ti niečo nezdá tak smer lekar

autor
9. mar 2023

@gabika0825 práveže je úplne ok. Hra sa ako vždy, usmieva sa. Bože dúfam že sa s tým len buchol alebo co

gabika0825
9. mar 2023

Moze byt. Ak je Ok tak sleduj ďalej a ak by sa ti nepozdávalo tak lekar

heln
9. mar 2023

mozno ho len koplo, alebo aj nie, zrejme sa mu nic nestalo. ak sa ti nebude nieco zdat, tak zavolaj na detsku pohotovost, povedia ti co si vsimat.

koniarova
9. mar 2023

Nemyslím si. Nádych, výdych. Sleduj ho. Bude OK.

macekovam
9. mar 2023

Nemá opálený prst ze by vopchal kam nemal?

autor
9. mar 2023

@macekovam práveže on mal tu druhu časť čo sa dáva do vysávača, tam nemal kam pichnúť prst
@koniarova
@gabika0825
@heln ďakujem, aspoň trošku som sa ukludnila

koniarova
9. mar 2023

A nemohol sa buchnúť o ten vysávač pri vyberaní?

autor
9. mar 2023

@koniarova to skôr nie

marianarem
9. mar 2023

Ak by ho aj koplo, tak to uz ma za sebou, ak dalej funguje, tak uz mu nic dalsie nebude. Sudit ta nesudim urcite, u nas sa diali uz aj nebezpecnejsie veci 🙈

dzulli1980
9. mar 2023

Ak dal do pusy, mohlo ho kúsok kopnúť ... pokiaľ sú zástrčky v poriadku, nie je tam silná intenzita prúdu, neboj sa.

bluka2
9. mar 2023

Môjho syna raz koplo keď mal asi rok. Bolo to dosť zjavne, lebo mu ten prúd vyšiel cez čelo, mal tam také malé akoby si sa dotkla čela spicom horúcej žehličky. Do hodiny to zmizlo a neostalo po tom nič. On bol úplne v poriadku potom.

mircalla
9. mar 2023

Keby ho potriaslo poriadne place ako tur. Takze ked tak jemne, ale skor myslim, ze vobec a plakal pre nieco ine, len si si to dala do suvisi

nila31
9. mar 2023

Nieco podobne sa stalo aj mne, ked som bola mala, nie az tak, no pamatam si to..kabel ktory bol zapojeny do radia sa z neho vytiahol, omylom som ho chytila a potriaslo ma..nic prijemne, taky prhlavy pocit..myslim ze to sa stalo aj u vas, ak sa zda byt syn v pohode tak bude zrejme vsetko v poriadku, sledovat ho urcite budes i nadalej pre istotu, drzim palce nech je vsetko ok 🙂

harrisson
9. mar 2023

Pokoj. Ak vytiahol spotrebič zo zásuvky a dotkol sa konca šnúry, maximálne ho mohlo potriast zbytkove napätie na filtračných kondenzátoroch. Nič sa mu nestane.

autor
9. mar 2023

@harrisson práveže stále to bolo v zastrcke. Len ten koniec čo sa pichá do vysávača si dal asi do pusinky

maranco
9. mar 2023

Do zástrčky od vysávača ide malá krabička, niečo ako USB nabíjačka/adaptér? Alebo priamo kábel?
Ak je tam krabička tak na druhom konci kábla je malé bezpečné napätie, nemôže ublížiť.

autor
9. mar 2023

@maranco toto

palculienka40
10. mar 2023

Tam je bezbecne napatie, tak maly mohol sice nieco pocitit ale skor sa len zlakol. To su slova skiseneho elekyrikara.😉

1mina
10. mar 2023

Mne sa raz stalo ze odpojil v jednej izbe zozadu z telky tiez tu koncovku co sa dava do televizora z jednej strany a druha voa va zasuvke a strcil si ju do pusy....a nie raz asi 3 krat po sebe lebo sa natom rehotal kym som pribehla 🙈 takze asi to bol nejaky len prijemny prud 😂 ale tiez som sa riadne zlakla

ernesternst
10. mar 2023

Toto si kludne vyskusajte dat do ust, a nestane sa vam nic :D

1fifinka1
10. mar 2023

Tak to ja som dala ako mala prst do zásuvky, kde pred tym môj milovany brat strčil ihlu, to sa diali veci. Prst mi zcernal, chceli mi ho odrezať. A mama ma vykurirovala. Tiež sa niekde išlo, sa obliekala. Tento druhy koniec mu isto nič neurobil.

banalu
10. mar 2023

Pravdepodobne si to strcil do ust a stiplo ho to. Je to velmi neprijemne, ale inak beznasledkove aj pre take male dieta.

dorinecka45
10. mar 2023

Ahoj,moja mala takto strcila do pusy nabijacku od telefonu.muz jej to vytrhol z ruky a dal si to do ust on.skoro som skolabovala druhy krat.povedal ze ho nic nepotriaslo.musel to vyskusat aby vedel, kedze mala by nam nic nepovedala.mala okolo 10m.

autor
10. mar 2023

ďakujem ukludnili ste ma. Malý je ok

aliaray1
10. mar 2023

Ahoj klud, mohol sa len zlaknut, moj nazor. Ak by ho to koplo, to by asi hned neplakal. Ja som ako 6 rocna sla zapnut svetlo ale zabudla som, ze opravovana zastrcka bola este otvorena a dotkla som sa kablov a zmeravela som, vyrazilo mi akoby dych, tak si to pamatam. Lenze mna potriaslo, jeho zrejme nie.