Modriny u 7-ročnej dcérky

miriam7979
25. sep 2023

Ahojte prosím Vás chcem sa opýtať 7 ročnej dcérke už druhý krát na tomto mieste sa spravili modriny nerozumiem z čoho len také bodky a druhy krát najprv mala jednu ta už odchádza a druhe zas 🙄... Nevie kde sa udrela ani nič... Bojím sa snáď to neni nič zlé a to najhorsie😭je celkovo taka ze keď sa buchne ma hneď modriny aj muž je tak... Ale nechápem bojím sa no... A ďakujem 🙏

amy2807
25. sep 2023

Vitamín c ..nasadiť ak už užívate tak zvýšiť dávky

miriam7979
autor
25. sep 2023

@amy2807 dávam jej kolostrum aj aloe vera tak pridám aj vitamín C 🙏

martul
25. sep 2023

@miriam7979 a keby sa aspoň telefonicky informuješ u doktorky, príp. s ňou behneš nech sa na to pozrieš? Ja by som bola určite kľudnejšia, lebo také rady na MK by sa neupokojili určite.

dettilv
25. sep 2023

@miriam7979 zbehni s ňou k dr. Ja mám podobne keď stále to isté miesto buzerujem a som anemicka

miriam7979
autor
25. sep 2023

@dettilv už som asi nato prišla z čoho to ma🤷🏼‍♀️ dcérka začala hodiť do prvej triedy a asi jak z jednou píše rukou a druhou sa opiera o lavicu a tlačí kamoška my posielala fotku jej malého tiež prvák a to isté... Aši som zbytocnebstresovala 🙏ale ďakujem

dettilv
25. sep 2023

@miriam7979 alebo ja som ešte naschvál tlačila ceruzku do pokožky aby som to mala modré🤭páčilo sa mi to 😅dcérka bude v poriadku 🥰

alickapusinka
25. sep 2023

nemá nejakú poruchu zražanlivosti krvi.

taktotedanie
26. sep 2023

@miriam7979 zoberte ju na odber krvi
Kolostrum aloe vera je blbost