Modriny na dieťati po cisárskom

simcika
22. feb 2019

Ahojte,
Moja mala ma na sebe modriny a keď som sa na to pýtala, tak mi povedali že sa to stáva. V nemocnici po sekcii, ubolena mi to ako odpoveď stačilo,ale po sestonedeli, keď pôjdem ku gynekologovi sa na to opýtam.. Tiez pediatricky.
A čo vy? Stretli ste sa s tým a modriny zmiznú? Z čoho môžu byť?

pininka
22. feb 2019

Mám tri cisárske za sebou a ani jedno dieťa nemalo žiadne modriny.

januska20
22. feb 2019

a ešte stále ich má? ani moje po sekcii nič také nemalo

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamada
22. feb 2019

ani moja nemala a to mala 4300g sekciou, skus si to nafotit, nech mas pripadny dôkaz, ak by nahodou si potrebovala

kristina2412
22. feb 2019

@simcika ani moje nemali. Jedna mala 3600 g a druhá 4600...

katyav
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindusss2016
22. feb 2019

2 sekcie a dwti b3z modrin, nepocula som este o tom

ellieellie
22. feb 2019

Ja som sa s tým tiež nestretla, rodila som sekciou. Verím, že to bude ok, držím palce!

janka9913
22. feb 2019

Môj malý mal modriny na tváričke a veľa podkoznych modrín,ale rodila som prirodzene,bol to veľmi ťažká pôrod, ukončený kliešťami.tak preto

martinka13
22. feb 2019

Moja malá mala po pôrode na chrbatiku hrce. Rodila som prirodzene. 3860 g. Tiež mi povedali, že z pôrodu. Do pár dni to chvala Bohu zmizlo.

bluka2
22. feb 2019

Nie sú to skôr tie mongolske fľaky ("Mongolian blue spots")?

zuzi0911
22. feb 2019

Môj synovec mal podtliatiny hlava, ruka hrudník. Lebo ho páčili z bruška. Tiež sekcia. Zmizlo to.

kristina2412
22. feb 2019

@simcika tak ma napadlo,ako si mala bábo otočené?Mala si planovanu,alebo akútnu sekciu?

simcika
autor
23. feb 2019

@kristina2412 akútnu

arthemiis
23. feb 2019

Áno stáva sa to dieťa už pravdepodobne bolo nižšie uložené a bolo potrebné viac sily na jeho vybratie, modriny mohla tak isto spôsobiť aj jeho poloha v bruchu pokiaľ sa pôrod nikam nehybal a dieťa bolo dlho v jednej polohe. Je to úplne bežný jav, matky často zabúdajú na to, že pôrod neboli len ich

simcika
autor
23. feb 2019

@arthemiis áno, tak mi bolo povedané, že porod nepostúpoval a malej nie je dobre v bruchu...prestala sa tlačiť.

simcika
autor
23. feb 2019

@bluka2 volala som na novorodencke a pýtali sa ma ci to ma.na krížoch a ci mam tmavšieho partnera, takže to sú prene tie mongoloidne fľaky...lenze na ruke ma tiež a po porode mi povedali, že to má z pôrodu. V pondelok zavolám aj gynekológovi aj pediatricke. Budem múdrejšía.

simcika
autor
23. feb 2019

@lucyluv no píšu v diskusii, že ide o zaseknutie. Mali na predsa informovať a preto chcem vedieť či je to v lekárskej správe.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz