Modrinky po odbere krvi

ivulik2311
11. okt 2019

Ahojte, je normalne aby sa po odbere krvy spravilo na hankach toto? S malym som bola vcera na krvy a spravilo sa mu toto...ako modriny to vyzera. A furt len ze ma boo. Na druhej rucke to nema, len na tejto, aj bodku po injekcii vidno na rucke

romanatrnavska
11. okt 2019

Áno je to možné 🙂 mne sa stále robia modriny po odbere krvy. .. žilky popraskajú 🙂

romanatrnavska
11. okt 2019

Mne napríklad niekedy trvá aj 2-4 týždne kým zmiznú 🙏🏻🤷🏻‍♀️

ivulik2311
autor
11. okt 2019

@romanatrnavska On to doteraz nikdy nemal, ani ked mal v rucke infuziu napichnutu..

romanatrnavska
11. okt 2019

@ivulik2311 ja neviem od čoho to zalezi mne sa dokopy asi 5 krát za celý život neurobila modrina ináč po väčšina vždy 🙏🏻🤷🏻‍♀️

mimka11111
12. okt 2019

@ivulik2311 Ahoj, aj synček to mal po odbere krvi...praskla mu žila a dobre dva týždne po odbere sa mu miesto vpichu vyduvalo, ručičku mal celú opuchnutú a modriny viacmenej na hankach...to preto,že má ručičku väčšinou nadol,tak ta vytecena krv ide na to najspodnejsie miesto a v tomto prípade na hanky.....neviem,či som to správne vysvetlila 🤪......samozrejme,že synčeka ručička bolela a len minimálne som sa jej mohla dotknúť 😟....ale trvalo asi aj mesiac,kým sa mi to všetko dalo do normalu

alena00
2. feb 2024

@ivulik2311 dobry den je to starší prispevok aj to zmizlo bolo to len z odbeu dcera ma to iste a mam obavy velmi som sa zľakla