Modrina od narodenia

gabikas23
11. feb 2013

ahojte mam taky problem mam chlapceka ma 12 mesiacov a od narodenia ma modrinu na chrbatiku pri zadocku doktorka my vravela ze do roka to zmizne ale nic a ked som sa jej spytala zase tak,ze do dvoch neviem co mam s tym robit a sa to rozsiruje poradte my prosim bojim sa ze mu to nezmizne a neboli ho to.

sisaha
11. feb 2013

@gabikas23 modrina by sa mala vstrebat..Pravdepodobne to bude nieco ine. Vyziadala by som vysetrenia.

alena0305
11. feb 2013

@gabikas23 Ak je to modrina - vyskúšaj olej Pieniny - dostať v lekárni ale väčšinou v trojbalení s dvoma inými. Ale modrina by sa nemala rozširovať.

jania023
11. feb 2013

@gabikas23 ahoj aj my sme to mali na bedrovej kosti taku velku ako svet..najprv som si myslela ze mau otlacila autosedacka ale nie..dnes mame 5 rockov a este stale vidim naznak modriny ale uz o hodne svetlejsie takze to pomaly mizne len treba cas

martinaxx
11. feb 2013

@gabikas23 môj manžel to má od narodenia na nohe,ale sa mu to nerozširuje

yukki
11. feb 2013

@gabikas23 je tmavšej pleti kus?Nemusí byť, samozrjeme , ale je to častejšie pri pigmentovanejších deťoch. Poznám mnoho detí, ktoré majú tú škvrnu-viď link vyššie od
@lenja123

tajomna21
11. feb 2013

@gabikas23 vola sa to hemangion (neviem,ci som to presne napisala) ... aj moj maly to ma, dr. detska povedala do roka, ja som sla pre istotu ku koznej, nech to pozrie ... ta povedala, ze az do 5 rokov to moze miznut ... ze sa to da vybrat, ale aj tak nechat ... moj to ma na chrbatiku pri lopatke, ja mu to vybrat nedam, ak mu to nezmizne ... maly ma 14 mesiacov

hanuliq
11. feb 2013

@gabikas23 aj moj maly to ma. vola sa to modra mongolska skvrna. to je nic, vacsina vraj zmizne do 3 rokov. moj maly ma na ritke a na clenku

zuzi0911
11. feb 2013

@gabikas23 aj moja druha to ma nad zadockom presne vstrede modrinu od narodenia,ale neriesila som to ma 2 roky

anjelicek26
11. feb 2013

@gabikas23
@zuzi0911 - babule to nebude modrina, moj maly tam ma na tom mieste skryty razstep, boli ste s tym na neurologii? Nas tam sice nema skvrnu, ale priehlbinu a cudnu kost, ale zvazovala by som aj tuto moznost.

zuzi0911
11. feb 2013

@anjelicek26 ja som to neriesila bo je to takej zelenej fabry cca 4 cm.ale ideme na odber tak sa na to opytam