Modrina na synovom čele

bibg
3. sep 2024

Ahojte. Syn sa udrel na hlavu hore viac vľavo pri vlasoch. Na druhý deň (sobotu) na obed som si všimla že má aj v strede čela niečo ako modrinu ale nieje to modrina. Ta pri vlasoch ho dosť boli ale ta v strede vôbec. Ta pri vlasoch aj mení farbu ale ta v strede sa vôbec nemení. Dávam mu nato aj heparoid ale vôbec nepomáha. Ako dlho sa hojí modrina? Nekrvaca príliš ani nemá nejako často modriny. Momentálne berie antibiotiká ale toto ka dosť vystrašilo keďže nevyzerá to ako klasická modrina. Mali ste to niektorá? Ešte podotknem že odbery mal spravene 2 júla a bolo všetko v poriadku. Ďakujem

egonsk
3. sep 2024

@bibg male deti, hlavne chlapci, su skoro furt sama modrina, nerob si zbytocne stresy, je to ok. Chlapec neni dievca, nechodieva s kazdym bobom naplakavat, teda pokial si ho tak nevychovala nahodou. Moze to byt cokolvek, ale nic zivot ohrozujuve, neboj. 😉😋

beata_k
3. sep 2024

@bibg Moze to byt reakcia na ATB a slnko.

kikusenka1
3. sep 2024

Moja dcéra má od jedného roka pravidelne na čele modriny. Ešte jej prvá nezmizla a už ma ďalšiu... človek si už za ten rok na to aj zvykol... a to na čele nevyzerá ako modrina