Modrina na chrbátiku

00barbora00
27. jan 2017

Ahojte mamičky neviete co to moze byt? Nasa 4mesacna dcera ma uz vyse mesiaca modrinu na chrbatiku vyzera to ak keby ju pichali (ale nepichali)lebo tam ma aj taku cervenu bodku v tej modrine...nasa doktorka tvrdi ze je to znamienko ze sa nemusim bat ale povedala som jej ze radsej behneme na kozne ale kozna ma momentalne dovolenku...

pribinak
27. jan 2017

Vsak to aspon odfot

marka86
27. jan 2017

Aj moja mala ma od narodenia modrinku na chrbte a cim rastie tym sa jej zvacsuje ale je taka svetlulinka ze ju skoro vobec teraz nevidno.Dr. hovorila ze to je znamienko take....a ja som s nou nikde nechodila.

hanzi
27. jan 2017

Moji chalani mali tiez od narodenia akoby modriny na chrbte a na zadku. Bola to tzv. Mongoloidna? ci mongolska? skvrna. Maju to juzanske typy, tmavsi ludia a same sa to po case strati. Oznamili mi to hned v porodnici, nevedela som o tom, je to vzacne. Ani ludia z mojho okolia. Myslim, ze do 3 ci 4 rokov to uplne zmizlo.

gabusa1975
27. jan 2017

Aj náš Kubko sa s tym narodil.Teraz ma 4 roky a uz mu to skoro uplne zmizlo🙂

00barbora00
autor
27. jan 2017

Ďakujeeme ...ste nas upokojili 😉

dotka04
27. jan 2017

@00barbora00 ja som mala také od detstva na chrbtici - asi 10 cm nad krížamii, presne na tom istom mieste ako to má celý život moja mama 🙂 Ale teraz to u mňa už skôr vyzerá ako také tmavšie miesto - akoby to bola nejaká zhojená odreninka 🙂