Mliečne chrastičky

katarinka48
20. okt 2013

ahojte mozem poprosit o radu jako ste si s mini poradili ....mala ma este nejake v hlavicke a chcem jej to nejako odstranit len neviem ako. Viem ze su nejake vodicky a samponiky. Mozem poprosit o vase rady. Dakujem

kvietocek7
20. okt 2013

@katarinka48 ahoj, ak by si chcela tak v lekarni predavaju na to aj olejcek. Inac zvycajne sa dava tak 2h pred kupanim olivovy olej -teda potriet tie miesta na hlavicke a potom to umyt samponom.Potom to dobre vycesat. Su na to aj specialne sampony napr tento http://www.dentinox.co.uk/products/cradle-cap-t...

m_ij_ka
20. okt 2013

@katarinka48 ahoj, aj moja malá to mala keď bola ešte úplne malinká. Doktorka nám odporučila kúpiť šampón Babé na mliečnu chrastu 200ml, kupovala som to v lekárni, je veľmi dobrý už po prvom použití som videla zmeny , po troch použitiach ich nemala vôbec. Bola som s ním spokojná. Okolo 10eur stojí. Ak máš ešte nejaké otázky tak kľudne píš. 🙂

johankaa
20. okt 2013

môžem odporučiť krém od Biodermy, presne na tento problém. okamžite pomohol, stačilo dať cca 3x na hlavičku, nechať pôsobiť, zmyť a vyčesať. potom sa nám to už ani nevrátilo.

marianka3
20. okt 2013

Nám pomohol tento šampónik, je úžasný: http://www.mojalekaren.sk/babe-sampon-na-mliecn... 😉

katarinka48
autor
20. okt 2013

@m_ij_ka ano po tom som pokukovala aj ja ...super ze mas skusenosti som sa bala ze bude zly...ako vidim maximalna spokojnost takze investicia sa oplatila. Musime vyskusat aj my....kukala som aj na nete okolo 8,50 stoji...plus posta...musim este pokukat v Mt po lékárnách...

jancaca
20. okt 2013

ten šampon babé sme mali aj my, a vôbec nám nepomohol, a potom mi odporučila kožná lekárka Kelual emulziu a asi po dvoch použitiach šupinky nemáme.......

ivetka5
20. okt 2013

My tiež používame ten Babe, čo kočky, je super, pri prvom synovi som mala Sebiprox, aj ten bol super, len mi ho v lekárni pri malom babatku neodporučili, ale pozerám, že máš staršiu slečnu, tak by ho mohla už 🙂

0604katka
20. okt 2013

Aj masticka kerasal je vynikajuca a nieje draha.mala som aj ten samponik co spominaju zienky.s oboma vyrobkami som bo5a nadmieru spokojna

katren
20. okt 2013

@katarinka48 nam sampon tiez nepomohol....pomohlo naolejovanie detskym olejom, nechat posobit 5 minutiek a vo vanicke vycesat kefkou.....takto sme zopakovali 2x a bolo po tom 😉

mirkamurko
20. okt 2013

@katarinka48 nám pediatrička predpísala akýsi olej nato veľmi účinný,olivový olej neodporúčala.