Mesačná dcérka vracia do žlta

evel
20. mar 2012

prosim poradte mi,moja mala zacala vracat uplne žlty obsah,nasa doktorka momentalne neordinuje, poradte mi ak ste sa s tym stretli.. ona obcas vracia, posobi to ako klasicky reflux,ale toto je ine.. je to zlte a aj sposob vracania bol taky iny.. dakujem

anieli_1
20. mar 2012

@evel ja by som behla radsej k dr ktora zastupuje lebo to nieje podla mna normalne radsej sto krat zbytocne ako raz neskoro......moj syn mal reflux a taky ze este s prsnikm v puse ma celu ogrcal a nas poslala radsej do nemocky atam mi povedali viac diagnoz co sposobuje grckanie u deti nastastie u nas to bolokombinovana pazravost s refluxom..........takze radsej chod nech jej spravia vysetrenia 🙂

janulkama
20. mar 2012

@evel okamžite ísť na pohotovosť,môže dôjsť k dehydratácii čo je veľmi nebezpečné....

xlucia
20. mar 2012

@evel okamzite na kramare. tam vam hned spravia aj sono bruska, ci je to reflux, prip. nieco ine. chod okamzite, je malicka, hrozi dehydratacia. nevahaj

xlucia
20. mar 2012

@evel ako ste dopadli?????

pink_lady
20. mar 2012

@evel boli ste u dr? mala som "tu cest" vidiet takto vracat 4 dnove babatko ...zial, velmi kruta diagnoza...pomotane crievka...verim ze toto to nebude taky pripad...

evel
autor
26. mar 2012

ahojte, boli sme u lekarky,vyzera to na reflux....ale inak sme ok.. dakujeme za rady..

milkab
2. apr 2012

nas maly tiez vracal zlte, ale to preto, lebo den predtym som jedla mäsko s kari korenim. hned sme utekali na pohotovost a doktorka mi to potvrdila, ze to mohlo byt zo stravy.

zuzkazarka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz