Mesačná dcérka má teplotu 37,8. Čo jej pomôže?

majky311
27. nov 2010

Ahojte.Poradi mi niekto??Mam mesacnu dcerku ktora ma teplotu 37,8...co jej mam dat???

evinkal
27. nov 2010

ahoj,ak máš NUROFEN sirup,alebo paralenové čípky pre detičky,ale najlepšie ak nevieš z čoho,radšej ísť na pohotovosť

kejtty
27. nov 2010

do 38st. netreba nič davat detickám... ak bude vecer viac ako 38st. tak potom ako vravi evinkal 😎

aja77
27. nov 2010

Ahoj u deticiek 37,8 nie je teplota az nad 38,3 sa davaju sirupceky alebo cipky...

bridget
30. nov 2010

Ahoj, aj ja mam mesacnu dcerku a prave dnes sme boli u lekara, lebo nam uz 3 dni place a ma zvysenu teplotu. Mala 37.6 a lekar predpisal paracetamolove cipky, vraj ma virozu a toto je proti bolesti a teplote... A ked citam, co tu pisu baby, ze cipky davat az od 38, tak som trochu zmatena 🙂 Mate niekto viac skusenosti? Ako je to? Davat / nedavat ten paralen?

littledevil
30. nov 2010

Ja dávam malému Nurofen.

jarunka111
30. nov 2010

Včera som bola s malým u dr. tiež zvýšené teploty ☹ vraj to vyzerá na virózu, urobila výter z hrdla a dávam nurofen, ak slabšie reaguje, tak dám panadol. Ešte mi odporučila homeopatiká pri teplote nad 38,5 belladona 5ch, na imunitu kvapky kaloba a probiotiká (dophillus). A od horúčky dávam, až keď má 38, skôr nie, aj keď mám občas nutkanie, aby som mu uľavila, ale pre podporu imunity a obrannyschopnosti organizmu by som mu iste veľmi nepomohla. Asi to budú zúbky 😉

janka2732
1. dec 2010

Ja som davala paralen čipky aj dcerke a teraz davam aj 5 mes.synčekovy nurofen dcera nemože po použiti mala reakciu nežiaducu.